Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    én egy hónapja vettem egy acer iconia tab w500-as, x86 alapú tabletet és remekül elvagyok rajta a win7-el. nyilván picit más az érintőképernyőn a programok használata, pár dolog valamivel nehézkesebb, de mindent meg lehet oldani és szokni. cserébe mindenem fut amihez hozzászoktam: eredeti office csomag, photoshop, mikroe PIC és AVR IDE-k és uC programozó szoftverek, 3dsmax, vmware-ben tudok ubuntu-t futtatni, cross-kernelfordítani, stb stb... ezt jelenleg se ipad-el, se semmilyen androidos vassal nem csinálja utánam senki... :DDD

    természetesen én is bizakodva várom ezt az új generációt, kíváncsi leszek mennyi lesz igaz az ARM és x86 közötti könnyű szoftver portolhatóságból... ha 2-3-4 év múlva pl a mikroe IDE-ket ARM-ra is el lehet érni, akkor a következő gépem már esélyes hogy ilyen lesz, de addig még jó sokat nyúzom az x86 alapút...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák