Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz ollie #25 üzenetére

    Nem állítom, hogy nem mehet tönkre SSD és biztos is, hogy "nagy" szerencsém volt.

    Én minden esetre, úgy gondolom, hogy ez olyan dolgok ellen véd(het) amit gyakorlatban nem tapasztalni, mármint a természetes elhasználódás nem érinti az átlag usert, mert hamarabb avul el a meghajtó a kapacitása/sebessége/csatoló felülete, és cseréli újra, mint hogy az állapota 80% alá kerülne.
    A hirtelen meghibásodásoktól, amik gyakoribbak, meg pont nem védi meg, vagy csak akkor, ha az SSD már sikeresen megvédte az adatot, saját maga.
    Másrészt ha az SSD éppen dolgozik ezen, éppen a belassult nand-okon mozgatja át az adatot, és én rátenyerelek a Backup NOW! gombra, mert pont a gép előtt ültem és megláttam a felugró ablakot, akkor lehet, több kárt csináltam vele mint hasznot, mert mondjuk az SSD nem tudja befejezni a dolgát, csak amikor már késő, és közben a backup sem lesz kész soha.
    Az OS jót akart "nekem" a felugró üzenettel, én jót akartam a gomb megnyomásával, és mégis beleállt az egész a földbe. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák