Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TheMarci

    addikt

    válasz hemaka #899 üzenetére

    Jó, de postára csak el kell menned havonta, mondjuk ha minden hónapban az fél óra plusz (utazás, várakozás, stb..), akkor egy évben 6 órád ment el. Nem egy nagy órabérrel számolva az legalább 20000 Ft. Jó, persze ha valakinek van ideje, mert úgyis otthon ülne, vagy bármi, az más. De akkor annak legyen ideje keresni egy embert, aki befizeti helyette a prémiumot.

    @ Williamgrant: Mobilos nézet megoldása a GYIK-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Do You Dream?

  • sutszi

    veterán

    válasz hemaka #899 üzenetére

    Azért érv az van, szerintem évi több ezer forintot vonogat le a bank "egyéb" címszóval, legalábbis nálam az OTP szereti ezt csinálni.

    Kiemeltem a lényeget a hozzászólásodból. OTP-nél vagyok már a jó ég tudja mióta. Van egy Simple számlacsomagom aminek a díja 0Ft mert oda megy a fizetésem. A kártyámnak éves díja pedig kb annyi mint most a prémium tagság 1 évre itt a PH-n.

    Megcsinálták nemrég, hogy régi lejárt kártyám éves díját is felszámolták költségként. Írtam nekik ONLINE!!, és kivizsgálták tételesen, hogy tényleg nem használtam a kártyát ezért igazam van és jóváírták.

    Utálok KP-t használni, jóformán nem is teszem. Sőt, már többnyire ignorálom azokat a helyeket ahol nincs kártyás fizetés...

    Szóval továbbra sem érv az, hogy nálad boszorkányság van...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Aktív témák