Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    Pedig igy lesz. Veszunk otthonra egy iMac-et, a tobbiek meg kapnak iPad-et... Akik most meg nem igy latjak, par ev mulva majd ok is belatjak :DD!

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Alex91

    félisten

    Mar mondtam, hogy egy csaladban valoszinuleg majd lesz 1 db mai fogalmak alapjan nezve PC (asztali vagy mobil). Mindenkinek okostelo es tablet. Pedig eloszor en ugy ereztem, hogy a tablet ugymond csaladi gep lehetne, tobb felhasznalo hasznalhatna. (Bar alapvetoen eddig 1 felhasznalos.) De 1 ev hasznalat utan rajottem, hogy ez is szemelyes targy lesz, tul sokat van a kezemben :). Pl. ezt is tablarol irom. Tehat nem tobb szamitogep lesz, hanem inkabb tablet lesz tobb a csaladban, mert a tobbseg szamara ez is boven megfelel.

    Es ha az Apple-t nezzuk, akik kezeben van a hardver, szoftver es a tartalom is, akkor az is latszik, hogy lesz otthon egy hattertar, lesz a felho, lesz egy iTV, mint kijelzo. Mindent a halozatrol fogunk elerni, minden eszkozrol. AirPlay-jel szorjuk a zenet, kuldjuk a TV-re a videot, a fotot. Mindezeket a felhoben tarolva, vagy a sajat hattertaron. Meg iTunes-bol, AppStorbol a fotelben ulve vasaroljuk a zenet, filmet, konyvet, szoftvert.

    Mosolygok, akik meg mindig USB csatit, hdmi kimenetet, sd kartyat akarnak a tablajukba, mert ok meg nem erzik, hogy milyen lesz a jovo...

    Munkahelyen excel tablat mondjuk valoszinuleg nem tablan fogunk szerkeszteni, de otthoni hasznalatban valoszinuleg jelentosebb reszt fog kihasitani.

    [ Szerkesztve ]

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák