Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • waverider

    senior tag

    válasz Komplikato #60 üzenetére

    köszi a háttérinfókat, az már világos volt, hogy partnerkapcsolatuk van a weboldaluk kínálata alapján, de hogy külön egy szériához egyedi billenyűzetet tervezzenek és gyártsanak :Y :C

    lehet igazad van Kompikato, de ha van vállalkozó szellemű emberke akkor én anyagi részről szívesen belevágnék, nekem megéri befektetni, minden megoldás érdekel, mert sajnos ilyen jóminőségű touchpad-del ellátott wireless billentyűzet azóta sem készült semelyik gyártónál és akkor még azt sem említettem, hogy jó vele játszani is no nem fps-t, de stratégiára vagy torchlight jellegű akcióra tökéletes, ráadásul ultrakönnyű az egész, nem túl hangos a billentyűk leütése sem és tényleg nagyon keveset eszik... viszont sokat gépezek éjjel... tehát várnám a vállalkozó kedvű mesteremberek jelentkezését. :R

    utóirat: megkövetem a moderátorokat, és elnézést kérek az adminoktól, hogy ennyire eltértem a topiktól egy másik billentyűzet irányába, de csak jószándék vezérelt, látva, mennyi fórumtársnak van hasonló problémája, nekik próbáltam a bővebb kifejtéssel segíteni, ezúton is köszönöm megértésüket és másokét is akik esetleg nem ezen eszközről szerettek volna olvasni :R

    szerk.: most kaptam egy korrektebb ajánlatot lézergravírra, szóval már csak a világítás elektronikai részet kell megoldani valszeg, de az is lehet új gombok után nézek ;)

    [ Szerkesztve ]

    Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Új hozzászólás Aktív témák