Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waverider

    senior tag

    Skacok, nekem ilyen wireless BT billentyűzetem van tökéletesen elégedett vagyok vele, 2500-as normál ceruza aksival 2,5-3 hónapot megy erős napi használat mellett.

    A multimédia részen a windows média vezérlőgombok kék leddel világítanak, ha hozzáérek. van még rajta hangerőszabályzó és csatornaváltó is amennyiben pc-nk rendelkezik tunerrel. Az F gombok fellett szintén vannak böngészést segítő gombok.

    Laptop mintára beépített touchpad és Fn gomb van és numerikus billentyűk vezérlésén kívül a képernyőn lévő fényerőt lehet szabályozni és ki is lehet kapcsolni (csak a képet), de alvó állapotba is lehet rakni a gépet + még 1 extra: az optikai meghajtó tálcájának kinyitása, aki lusta odahajolni :)

    tekerjetek 4:51-hez onnantól mutatják a billentyűzetet közelebbről egy XPS ONE-al karöltve: [link]

    de ne tessék megijedni, normál PC-vel műxik nálam is, ebay-ről beszerezhető a cucc, pl:
    [link]

    Még néhány fotó:
    [link]

    Hab a tortán csak az lenne, ha a gombok is háttérvilágítással is bírnának :D
    Ha van vállalkozó szellemű elektromos vagy mérnök emberke aki ezt kivitelezné, örömmel dobálnám meg jópárezer forinttal érte... :R :R :R

    Ja és zárszóként: a Logitech az elkövetője titokban, úgy jöttem rá, hogy az egyik frissítés után elkezdte vezérelni az energiaellátást és kiírta, hogy ennek a Logitech! eszköznek frissíteni fogja a szoftverét, de a cég sehol nem reklámozza és nem árulja, én is úgy bukkantam rá egy jópár éve és azóta is elégedetten használom. :R Kérdés van?

    Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

  • waverider

    senior tag

    válasz capulet75 #56 üzenetére

    az említett ebay link alapján 20 angol font szal nem vészes, ha komolyan érdekel és tudsz utalni PayPal-on vagy bankszámlára, akkor Decemberben haza tudom vinni Neked :R

    Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

  • waverider

    senior tag

    válasz Komplikato #60 üzenetére

    köszi a háttérinfókat, az már világos volt, hogy partnerkapcsolatuk van a weboldaluk kínálata alapján, de hogy külön egy szériához egyedi billenyűzetet tervezzenek és gyártsanak :Y :C

    lehet igazad van Kompikato, de ha van vállalkozó szellemű emberke akkor én anyagi részről szívesen belevágnék, nekem megéri befektetni, minden megoldás érdekel, mert sajnos ilyen jóminőségű touchpad-del ellátott wireless billentyűzet azóta sem készült semelyik gyártónál és akkor még azt sem említettem, hogy jó vele játszani is no nem fps-t, de stratégiára vagy torchlight jellegű akcióra tökéletes, ráadásul ultrakönnyű az egész, nem túl hangos a billentyűk leütése sem és tényleg nagyon keveset eszik... viszont sokat gépezek éjjel... tehát várnám a vállalkozó kedvű mesteremberek jelentkezését. :R

    utóirat: megkövetem a moderátorokat, és elnézést kérek az adminoktól, hogy ennyire eltértem a topiktól egy másik billentyűzet irányába, de csak jószándék vezérelt, látva, mennyi fórumtársnak van hasonló problémája, nekik próbáltam a bővebb kifejtéssel segíteni, ezúton is köszönöm megértésüket és másokét is akik esetleg nem ezen eszközről szerettek volna olvasni :R

    szerk.: most kaptam egy korrektebb ajánlatot lézergravírra, szóval már csak a világítás elektronikai részet kell megoldani valszeg, de az is lehet új gombok után nézek ;)

    [ Szerkesztve ]

    Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Új hozzászólás Aktív témák