Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Amennyiben valóban a memória lapkák a hibásak, és ez be is igazolódik akkor az nVidia a hibás?

    Tényleg minden memóriát nekik külön tesztelgetni kéne minden esetben?
    Nyilván van egy elvárás, és ehhez egy megfelelőségi tanúsítvány a beszállított alkatrészeket illetően. Ha ezt ők felhasználják, akkor jóhiszeműen járnak el, annak tudatában, hogy amit ők megvesznek az jó. Ha tudnák, hogy rossz az a bizonyos alkatrész, sem ők, sem más komoly cég nem használná fel, biztos vagyok benne. Ez is kinek okoz presztízs veszteséget? A Micronnak? Nem, hisz a pénzes, de témában kevésbé jártas felhasználó, azt sem tudja, hogy a Micron a világon van. Sz@r a kártya oszt kész. Szar nVidia!

    Mindazonáltal teljesen érthető a morgolódás, ha én egy 2080Ti-t vennék és ezt csinálná ugyan olyan dühös lennék, engem sem nagyon érdekelne, hogy kinek a hibája.

    Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi áll a háttérben, várom a hivatalos állásfoglalást és a megnyugtató megoldást az ügyben.

    Jó lenne egy sorozatszám szerinti tól-ig visszahívás és csere, hogy 2 év múlva az aprón ne fussunk bele egy ilyenbe, mert sokaknak még akkor is borsos összeg vész oda, ha a "próbagari" alatt nem jön ki, és Ödönkénél jó volt, mielőtt eladta.

Új hozzászólás Aktív témák