Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolgor

    csendes tag

    Reagálnék pár dologra még. Én amikor befektettem kriptóba akkor nem elemzéseket néztem hanem technológiákat, és szerintem keveseknek esik le mi azaz Ethereum. Az Ethereum nem fizetőeszköznek lett kitalálva hanem digitális olajnak. Az Ethereum az nem egy coin, hanem egy hálózat ami turing complete kódot futtat a saját script nyelvén amit Solditynek kereszteltek el. Az Ether amit meg tudsz venni az a token amivel a fizetős utasításokért fizetsz (blockchainre adat pakolás). Nézzetek utána, a többi Ethereum tokennek, mert tényleg nagyon ígéretesek. Ha a Swarm megérkdezik akkor pedig az internet alapjaiban fog teljesen átalakulni.

    Nem állítottam, hogy a kormányok le akarnak mondani a saját pénzük szuverenitásáról, de ezt megint csak valaki beböfögte anélkül h értelmezte volna mit írok. Kína például Yuan tokent akar csinálni az Ethereumra, de le volt írva a cikkben amit linkeltem.

    Az Ethereumban megvan a potenciál hogy gyökeresen megváltoztasson nagyon sok mindent. Én úgy voltam vele, hogy ha valamelyik bejön akkor tuti ez lesz az. Itt nem az elemzéseket kell nézni hanem a józan észt kell használni h melyik mit kínál és ki mekkora potenciált lát abban, mert h előnyük dögivel van a hagyományos fizetőeszközökkel szemben.

    Marika néni aki azt se tudja mi az a turing complete és Ethereumot bányászik az nyilván szerencse játékot játszik.

Új hozzászólás Aktív témák