Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz VirsLee #32 üzenetére

    +1!

    Én kb. 1 évig használtam Macbook Airt, de eladtam, mert egyszerűen alig lehetett rá találni játékot. Tettem rá Windowst is és utána raktam fel rá játékot, de mikor játszani kezdtem rajta, eléggé felpörgött rajta a ventillátor, meg hangos lett. Eléggé termelni kezdte a hőt a kis macebook. Ráadásul utáltam, hogy az FN billenytű bal oldalon van, mert pl. FPSnél megszoktam, hogy azzal fekszem le(windowson ctrl), s azt nem lehetett beállitani.

    Miután eladtam, vettem egy Acer V15 Nitrot GTX950m-el, azóta mindenféle játékot már játszottam rajta, többek közt a 2013-as Tomb Raidert is FHD-ban medium beállitásokon. A notebook simán bírja hűteni magát és nem gond neki, ha órákat játszol rajta.

    Ráadásul azt már nem is mondom, hogy ugyanazon a játékon Mac-en kevesebb FPS-t kapsz mint Windowson...

    Egyébként jó a Macbook, de hogy játékra nem, az biztos. Plusz nekem túl korlátozott a rendszer, de ez már egyéni vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Cathfaern #42 üzenetére

    Figyelj, én úgy vettem a Macbookot, hogy nekem ez volt az első. Olyan sok embernél láttam az egyetemen, hogy én is ki akartam próbálni, kiváncsi voltam rá, hogy miért vannak érte annyian oda. Úgy voltam vele, hogy elsősorban egyetemre használom majd, de ha néha játékra kerül a sor, közepes beállitásokon azok is elfussanak rajta.

    Mivel engem az OS X rendszer nem fogott meg(beleértve az egész fájlrendszert, ctrl + c, ctrl +v hiányát, printscreen hiányát - tudom hogy van benne, de bonyolultabb, plusz a macre irt programok fapadosságát, mint a Pages, Numbers, Keynote - de más fejlesztőktől származóak is), ezért kb. 1 év után továbbadtam rajta.

    Egyébként jól el tudtam adni és nem bántam meg, hogy akkor megvettem, mert van egy kis összehasonlítási alapom a Windowsszal vagy a Linuxszal.

    Akinek megfelel a rendszer és nem játszik rajta, annak egy nagyon jó választás egyébként, mert ezt leszámitva nagyon szerettem.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz VirsLee #56 üzenetére

    +1, teljesen egyetértek a kis Macbook Airbe ha beletették volna az Iris-t, akkor a legtöbb játék süvíthetett volna rajta elég jó FPS-sel. Igy lehetett volna mondani, hogy a Macbook tényleg egy fejlett hardverrel van felvértezve a konkurensekkel szemben. Ez szerintem mindjárt több embernek tetszene és szimpatikus lépés lenne az Appletől.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák