Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz VirsLee #32 üzenetére

    +1!

    Én kb. 1 évig használtam Macbook Airt, de eladtam, mert egyszerűen alig lehetett rá találni játékot. Tettem rá Windowst is és utána raktam fel rá játékot, de mikor játszani kezdtem rajta, eléggé felpörgött rajta a ventillátor, meg hangos lett. Eléggé termelni kezdte a hőt a kis macebook. Ráadásul utáltam, hogy az FN billenytű bal oldalon van, mert pl. FPSnél megszoktam, hogy azzal fekszem le(windowson ctrl), s azt nem lehetett beállitani.

    Miután eladtam, vettem egy Acer V15 Nitrot GTX950m-el, azóta mindenféle játékot már játszottam rajta, többek közt a 2013-as Tomb Raidert is FHD-ban medium beállitásokon. A notebook simán bírja hűteni magát és nem gond neki, ha órákat játszol rajta.

    Ráadásul azt már nem is mondom, hogy ugyanazon a játékon Mac-en kevesebb FPS-t kapsz mint Windowson...

    Egyébként jó a Macbook, de hogy játékra nem, az biztos. Plusz nekem túl korlátozott a rendszer, de ez már egyéni vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák