Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz Diabolis #58 üzenetére

    Szintén zenész. Én még azt is utálom, ha levélbe becsatolnak fájlokat. (Mentse fel a hálózatra és küldje el a linket.)

    Sajnos a magyar oktatással van baj. (No politics.)
    Nagyon sok olyan kolléga van, akik például úgy mentenek kedvencek közé hálózati mappákat, hogy mappelik és nem a Favorites közé húzzák.
    Óceánt lehetne duzzasztani a New Folder(XX) mappákból. Vagy a filename_final_v3_final_final_v6.xlsx fájlokkal. Annyi duplikátum van a hálózatokon, hogy szerintem fele akkora tárhely elég lenne.
    De volt olyan, aki azért hívta a Helpdesk-et, hogy beállítson háttérképet.
    Arról már nem is beszélek, hogy fájlnevekben zárójelek, pontok és egyéb speciális karakterek. Persze ezt az idősebbek értik, de akkor is zavaró.
    A mappák elérési útvonalában szóköz és azt bemásolni emailbe, majd panaszkodni, hogy nem érik el a mappát, de láthatnák, hogy egy sorban van még ott szöveg....epic.

    Nem vagyok helpdesk-es, de 80-as gyártmány vagyok és nagyon fel tudnak cseszni az ilyen blamák.

    Nem várom el, hogy minden Excel makrókat írjon, de amint nap, mint nap használ, legalább minimálisnál picit jobban ismerhetné.

    [ Szerkesztve ]

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák