Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz joey04 #30 üzenetére

    10 éve használok mobiltelefont, az összes közül csak a két Symbian alapút láttam megfagyni (E50 és N95 8GB), de azokat elég gyakran. SE-m azonban sosem volt, a modelljeik finoman szólva sem tartoznak a kedvenceim közé.

    A programok kiismerését valahol el kell kezdeni. PC-n is csak így indult a dolog, nem minden válik be. A cserélhető szoftver is olyan, hogy előfordulhat, az új mégsem olyan jó... S el is ment egy fél óra a próbálkozásra, a nagy semmire. Ennek ellenére nem írtam azt, hogy egyre több velük a gond, csak olyasmit - direkt fogalmaztam óvatosan -, hogy egyre több mindenbe futhat bele az ember az okostelefonokat illetően. Főleg, ha kezdő felhasználó, s nem akarja a fél életét ezeknek szentelni. Ebben talán Te is egyetértesz. Abban igazad van, hogy az okostelefon nem nekem való, csak nagy árat fizettem azért, hogy rájöjjek.

    S ezért fújok a Nokiára. A szoftveres része nem igazán érdekelt, csak próbálkoztam vele, ha már megvolt a lehetőség. A fentieket tapasztaltam. Magára a vasra viszont szükségem lett volna - masszivitásra és a csak okostelefonokban elérhető szolgáltatásokra. Ezek, pontosabban ezeknek a defektje okozott nagy csalódást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák