Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz SunMount3r #26 üzenetére

    A kiosztás (ISO, ANSI vagy JIS) és a bottom row (1.25-ös modifierek és a 6.25u spacebar ami standard, és a Corsair / Razer ettől tér el sokszor) szokott csak beleszólni az átlagos billentyűzeteknél. Ha másik profilú a kupak (Cherry, OEM, DSA, SA és egyéb tsai) maximum csak hülyén néznek ki, nem fognak összeakadni egymás mellett vagy ilyenek.

    A legtisztább ha az ember nem ilyen gamer vackokat vesz hanem egy normális Filco-t, Ducky-t vagy egy nem gamer csilivili CM-et, akkor nem fut bele ilyen buktatókba. Meg hát utána is néz a sztenderdeknek...

    Egyedi keycapeket lehet gyártatni amúgy, a WASD Keyboards (ők jó barebone alapokat is kínálnak, szeretném kiemelni) és a Max Keyboards csinál ilyen gravírozott-nyomtatott megoldású cuccot de szvsz nem éri meg, ezek mind vékony ABS kupakok amik jobb esetben is egy bolti, gyári mecha kupakja szintjén vannak - aztán árban meg már vannak jobb PBT vagy double-shot ABS alternatívák is, sokszor még olcsóbban...

    A billentyűzetném szerintem simán el kell engedni ezt a kiosztásos dolgot. Ha mást nem, legalább azért mert hosszútávon jóval kényelmesebb az ANSI rövid Entere és hosszú Shiftje... az meg hogy a kupakra mi van ráírva meg szerintem mindegy is, itt a fórumon szerintem szinte mindenki vakon gépel.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák