Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SAMYka

    aktív tag

    válasz SzalaiG #14 üzenetére

    Ez irreális??? Akkor még nem láttál összevont büntetést na az szép dolog.
    A kamionos a "köztudatban" az egy hazátlan senki aki jól keres tehát ki tud fizetni egy ilyen büntetés röhögve mellény zsebből és már indul is tovább. Én ezért adtam fel ezt az őrült harcot. Tisztelet és becsület azoknak akik csinálják.
    Ha meg tudsz egyezni egy céggel akkor biztos meg lehet oldani de a mai fuvar mennyiségek közt szerintem ezt egy cég sem hajlandó vállalni, főleg hogy ha levizsgázol akkor még kezdő vagy és 0 tapasztalat hiányos tudás mert azért valjuk be hogy az itthoni sofőrképzés az elég foghíjas ha finom és nőies akarok lenni.
    Tehát felvesz egy cég jogsi nélkül kifinanszírozza a fél milkás jogsid aztán ha esetleg nem is dűtesz-borítasz akkor is ott van az hogy sok minden elméleti dolgot nem tudsz amit tudnod kéne és ezek mind ilyen súlyos összegekbe kerülnek amit a cégednek kell utánnad küldeni szerintem ilyen rizikót nem válal senki. Amúgy meg most van annyi szabad sofőr hogy a napocskás cég is megengedhette magának hogy válogasson és kezdőket nem vett fel.
    Nehéz elindulni ilyen téren főleg ha nem számítjuk a kinemfizetlep-speed kft-t ahol dolgozhatsz kezdőként szeretetel várnak csak fizura ne számíts de ha sokat eszik a 3 éve szervizet nem látott 10 éves kocsid akkor azt levonják a nemlétező fizudból

    PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Új hozzászólás Aktív témák