Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #41133696 #188 üzenetére

    Szerintem ez a féle megoldás így nem lesz az igazi :N , se annak a rétegnek aki elfogadta a Modern Ui-t, se annak, aki rühelli, mert utóbbiak megint ugatni fognak, h mért van ott a csempe, neki nem kell stb...
    Ha már ennyire desktoposítják, akkor vagy vegyék ki teljesen a Metrót (ami kicsit éles lenne), v ha meghagyják, akkor értelmes kompromisszumot fabrikáljanak. Pl. a W8 féle kettős felület nem rossz, max jobban el kéne különíteni, bekapcsoló, választó gombok halmazával, h ne rinyáljon mki.
    Amúgy érdekes lesz is,amit írtak egyik korábbi cikkben, h elvileg a bele kerülő appok számával hízni fog az egész start menü is, beteríti fele/ teljes képernyőt, v mi? :D Illetve nagy kérdés, h az appok alapértelmezetten benne lesznek, v ki lehet-e kapcsolni a megjelenítésüket, mert már látom előre a fanyalgásokat...?

    (#178) Psych0: ezen problémázni...és meddig tartana, vmi ikon pakkot, v egy Aero skin feltenni [link], ha annyira nagyon hiányzik :F

    (#181) Diopapa: azt én se értem, ez mért lenne trollkodás, ő pusztán leírta, h ablak tartalma a lényeg és nem a keret,a mivel egyetértek...? :U Ráadásul W8 ablakkeretei, modern +asztali megjelenésének megítélése egyéni ízlés kérdése, de én nem mondanám, h visszataszítóan gusztustalan, ronda lenne, amiben ne lehetne normálisan dolgozni. Ha vkinek annyira nem tetszik, nem is akarja ezt elfogadni, akkor rakja fel a fenti skint, v használjon W7-et, aztán pá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák