Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Baltazár123 #2391 üzenetére

    Jáj, én meg sok PC-s év után lehúztam 6 évet konzolokon (PS3/Xbox360/X1 majd PS4 és PS4 Pro) és hát a PC-nek számtalan előnye van... Exek itt is vannak szép számmal, nem is gyengék... Sőt, van olyan stílusú játék, ami konzolra szinte nincs is, míg ez fordítva nem igen mondható el...

    PC nagy előnye, hogy egy X időpontban kiadott játékot, évekkel később, olcsón beszerezve, akár max grafikán, nagyon jó, magas frémráta mellett is tolhatod... Konzolon, meg marad ugyanolyan. (ezen a PS4 Pro borított kicsit, de nem egetrengető a változás..., tapasztaltam, tudom.)

    A PC legalább paraméterezhető (minőség vagy FPS), ha egy jó processzort vesz az ember, akkor hosszú évekig csak a GPU-t kell cserélni max... haverom mai napig játszik az i7 2600k-val, amit még én adtam el neki... Az egy 2011-es processzor... Mai napig játszik mostani tripla AAA címeket is, konzolokat verő minőségben. Persze ehhez kell egy normális GPU is, az tény, de egy 3GB-os 1060 már nagyon elveri a konzolokat (PS4 Pro-t is), az 1050 Ti nagyjából azt tudja, amit azok. Kinek mi. :)

    Nekem pl a fapados konzolos felület nem tetszik, a Steam sem tökéletes, de legalább lehet értékeli, fórumozni, szövegesen értékeli, az értékeléseket kommentelni, egyszerűen sokkal jobb, szebb, és többet is tud... A pénz visszatérítéséről nem is beszélve...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák