Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz bela_s #8 üzenetére

    Nekem is szimpatikusabb a Windows mint OS miatt az ilyen megoldás, a mostani Android-os Box-ommal is nyeglődtem eleget, mire minden -majdnem- pöpec lett, sajnos sok esetben a gyártók fw supportjától függ az egész, ráadásul ezért is -viszonylag- eléggé mélyen a zsebbe kellett nyúlni, de jóval olcsóbb volt mint bármilyen HTPC megoldás. Tv-re van kötve, media lejátszás a dolga, "tudom, hogy miért vettem", de tök jó, hogy rendesen lehet vele YT-ozni, böngészni és talán egy kicsit játszani is vele alkalomadtán. Megy még bele majd egy pár Terrás winyó és hálózati tárolónak is jó lesz. És itt ki is fújt a dolog.

    Ez az ECS a 2 videó kimenetével meg érdekesebb koncepció már, az egyik a TV-be, a másik mehet az asztali monitorba fixen. Azoktól a prociktól, meg IGP-től játékokat nem várok, de ezen kívül egy otthoni "átlag és munka gép" minden funkcióját ugyanúgy kiváltja. Emellett HTPC is és már meg is vagyunk.

    Egyedül az ESC márkanév aggaszt, ritkán hallani róla, jó kérdés a hosszútávú magbízhatósága. A másik pedig továbbra is az ára...

    (#2) djnice : Miért az s905-ös kínai Boxok LE-vel nem azok? (A 3D-t leszámítva). Nem kötekedésképpen, csak érdekel, mert ugye ráadásul 5-ödébe kerülhetnek egy ilyennek. :F

Új hozzászólás Aktív témák