Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Zola007 #77900 üzenetére

    (#78062) vacs: egyszer rendeltem egy ettől lényegesen olcsóbb verziót. Szerintem az ár is némiképp tükrözheti a minőséget... ennek a megnevezése canvas wall art oil painting Unframed Home Decor volt. Vászon/molinó, és az a jól ismert, vékony, gumi-szerű anyag, amit pólókra vasalnak, illetve tintasugaras technika... felbontása núdli, ránézésre néhány milliméteres pixelekből állhatott az eredeti kép amit aztán méretre nagyítottak (nyilván a vásznon lévő nagyítás már nem volt pixeles, de részletszegény annál inkább, bár nem arra van ez, hogy tíz centiről bámuljuk... messziről teljesen jó). Ehhez nem járt keret sem, a vásznak egymáson, a belső vászonra egy darab nejlónzacskó helyezve és az egész feltekerve egy strandnúdli-szerű ø3cm körüli hengerre.

    (#78061) zolikaDB: amivel bajod lesz, az a mélységélesség -- de ha többé-kevésbé lapos dolgokra kell, akkor ezt a 60x mini mikroszkópot tudom ajánlani.

    (#77900) Zola007: megelégedéssel használok egy somogyis készletet, amiben egy U alakba hajtott rugó két szára tartotta a biteket. Sárga műanyag doboza volt, fekete-piros nyele... nem hogy a készletükben nincs, de már a google sem találja meg :D Mindegy. Lényeg, hogy ha somogyis van, akkor lennie kell másmilyennek is, elvégre a somogyi nemigen gyárt csavarhúzót :U

Új hozzászólás Aktív témák