Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz RBJ #28561 üzenetére

    engem sem zavar, jöhet minden külföldi kis kacat bárhonnan, nem csak az ebay van már a világon. egyébként az ebay-nek is van egy másik topikja, ahogy a többi általában itt említett boltnak is, ez alapján feleslegessé válna ez a topik. de azok inkább komolyabbak, ez meg inkább offtopik. úgyhogy szerintem ennek a topiknak a címében nem az ebay-en kell hogy legyen a hangsúly, hanem a kütyün és a kis pénzen.

    én úgy gondolom itt elfér minden külföldi kis vacak lom, kacat, kütyü, stb.. valamint ezekről beszámoló (pl honnan mennyi időt jött, maga a cucc milyen, minőség, használhatóság stb... - bár sok olcsó kacatnál inkább csak használhatatlanságról lehet beszélni :DDD -) akár hazai boltból is jöhetnének kütyük, csak ugye már eleve az 500-1000 Ft-os postaköltség miatt, itthon kevés lom van amit érdemes beújítani.

    engem csak az szokott zavarni, mint pl snapupnál, hogy oldalakon keresztül csak azt lehetett olvasni, hogy nem sikerült, meg most pl a H8-nál először mindenki irkálta mennyit vett, miután javították az árat, akkor meg hogy lemaradtak róla.. szóval az ilyen tömeges offolást nem szeretem olvasni. meg még azt, hogy ha valaki beírja hogy megjött az X dolog.. és semmi egyebet, ez szerintem senkit nem érdekel. az már inkább hogy milyen a cucc, hátha más is kedvet kap hozzá hogy vegyen belőle. meg a beágyazott képek szoktak zavarni, bár nem is igazán engem, inkább a mobilnetemet :)

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák