Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    Habszappan adagoló
    Rendeltem egy ilyet KATT
    A választható listában a jobboldali.
    Halk. A hab, amit ad, nagyon jó, levegős. Ha az érzékelőt összekenem habbal, nem kezdi el kitolni a tartály tartalmát a semmibe, hanem "letilt", amit jelez a bekapcsoló érintő gomb ledjének pirosan villogása is. Egyféle adagot ismer. Szóval teljesen rendben van.
    A középsőt is ismerem, az is jó, de nyomógombos, szerintem könnyebben beázhat. De passz. Jó.
    Xiaomik:
    A Xiaowei szerintem nem a legjobb. Ha összekened az érzékelőt, addig tolja magától a hab adagokat, amíg ki nem fogy a tartály. A Minij is ilyen!
    A Mijia viszont jó cucc. Letilt, ha habos lesz az érzékelő, 2 féle hab mennyiséget tud adagolni. Könnyen átalakítható, hogy egyszerűen lehessen utántölteni.
    De a legjobban talán még mindig a Lebath cuccaival vagyok megelégedve.
    KATT Első generáció. Micro usb-n tölthető.
    KATT Második generáció. Micro usb-n tölthető.
    KATT Harmadik generáció. Mágneses csatis tölthető vagy alkáli elemes.
    KATT Harmadik generációs, karos megoldású, mágneses csatis tölthető, vagy alkáli elemes.
    KATT Harmadik generációs, sprays. Igaz, ez nem habszappan... hanem kézfertőtlenítőhöz való.
    Alapból 2 féle hab mennyiség közül lehet választani, de mindkettőnél igaz, hogy csak addig adagol, amíg szeretnéd. Vagyis, ha a kezedet elveszed, abbahagyja. Ez semelyik másikra sem igaz. Tölthető (a legtöbb, de az újak között már akad elemes is), ez is csak a Lebath-ról mondható el. Fali konzolt is lehet hozzá venni. Átgondolt, jó adagolók.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák