Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szablya #1 üzenetére

    aki ezt csinálta azt válogatott kínzásoknak vetném alá :( legalább 2hétig kínoznám és többszörös vérátömlesztést adnék neki, mielőtt kimúlna... szerintem pár óra után már könyörögne a haláláért... hihetetlen...

    nem vagyok vén: 26.5éves vagyok, de még kb. 15éve minden este néztük a tv-macit az egész családdal a fekete-fehér orion tv-nken... akkor talán 3-4 csatornát tudtunk csak fogni a tetőtéri antennával, de többször voltunk olyan helyzetben, hogy nem tudtuk, mit nézzünk... színvonalas(!!!) műsorok voltak, most meg van vagy 60csatornám, amiből max. 10 az, amire néha odakapcsolok... ezek nagy része sport vagy ismeretterjesztő... hihetetlen, milyen népbutítás megy szinte mindenhol... nem rég néztem meg a south park 11. évadát és abban volt egy elég jó rész, amikor kifigurázzák az mtv "my sweet 16th birthday party" című okádék műsorát... ez ide illik :( szörnyű... nem tudok egyebet mondani: "kérem kapcsolja ki!"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák