Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lacccca87 #62 üzenetére

    Persze hogy nincs értelme, amíg nincs valami gond. Amikor gond lesz majd értékelni fogod hogy látod mi előzi meg, sőt bekövetkezés előtt tudsz reagálni.

    Régen amíg nem voltak ezek és a VGA beállítása a driver telepítéssel véget ért, egyszer igencsak vakartam a fejem egy 2hetes vga-nal miért fagy meg a játék 5perc alatt és indul újra az egész gép. Ez lezajlott még vagy 3× amikor lenéztem a gépre "nem e unja már" alapon és látom hogy megállt a vga ventilátor. Persze ehhez custom hűtésű vga kellett plexi házban... amúgy nem derül ki max ha megbontom a gépet és úgy próbálgatom... persze így is meg kellett bontani megigazítani egy csatlakozót és egyszer csak jó lett.

    Az első használható utility-m már tudott olyat hogy adott hőmérsékleten dobjon ki asztalra - és akkor állítottam a ventilátoron. Nem szeretem az auto vezérlést, kicsit nagyobb hőfok és lehető leghalkabb működés a mottóm. Természetesen ez a módszer első alkalomkor időigényes míg megtalálod a legjobb beállítást.

    Most az MSI AB, és RTSS együtt kijelzi a dolgokat és a legújabb vga fél óra alatt be lett állítva 4db fix profillal különböző (környezeti)hőmérsékletekre és terhelésre +1 auto profil. Az se mellékes hogy ha menet közben történik valami egyből látod, tudsz reagálni rá, és nem a BIOS képernyő töri meg az éjszakai játékot :D

    Az már csak hab a tortán hogy ízlésesen elhelyezve még jól is mutat az a pár valamelyik sarokban, de az hogy ezért default ban jár "hát most mit mondjak erre" :F

    [ Szerkesztve ]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák