Hirde​t​é​s

2017. november 23., csütörtök

(#1) V!ck

V!ck
(fanatikus tag)

Sz*rni még lehet?

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#2) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Bungie insists it's not banning Destiny 2 PC players for using third-party applications

Amennyiben mégis, ha magáért az Afterburner-ért és a Precision X-ért ha jár a ban, akkor elmehet a Bungie a búsba, mivel magáért az Overlay-ért az RTSS felel...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...Ducky Shine 2 mechanikus billentyűzet eladó

(#3) Szaby59

Szaby59
(PH! kedvence)

Kíváncsi leszek azért arra a híres védelemre, lehet az Aimbot/wallhack majd ugyanúgy menni fog, de legalább az RTSS OSD-je tiltva lesz ;]

Amúgy meg elég retardált módszer, 10 appot kéne a kivételek közé rakni, de ha még ez is sok akkor elsőre elég lenne a két gyártó programja meg az RTSS :U

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#4) snecy20

snecy20
(őstag)

Meglepő, hogy egy Afterburner hogy nem tudott a kivételek közé kerülni.

(#5) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

Elvileg nem szándékosan lett egy rakás játékos bannolva, valami hiba van a rendszerben. Az sokkal nagyobb gáz szerintem, hogy nem akarják kivenni az aim assist-ot a PC-s változatból.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) hackeeeee válasza [Prolixus] (#5) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hát azért szerintem az is elég nagy gáz, hogy pl. Discord használat miatt bannoltak több felhasználót is.

(#7) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Jol teszik, a streamer bannokon meg rohogok majd, menjenek el dolgozni. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#8) mikej95

mikej95
(fanatikus tag)

Elég alja munkát végezhettek, ha mindenen ki akad a rendszer.

(#9) hackeeeee válasza hemaka (#7) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jah, csak mondjuk OC van a vga-n AB-vel, és bannolnak miatta, az minden, csak nem vicces.

(#10) scope2007

scope2007
(PH! kedvence)

Nekem bekon, tiltsanak mindent, ha ezzel tudják garantálni nagy százalékban, hogy nem lesz csaló
:DD amúgy tuti lesz

...de most eldőlünk mind, mint az ékezetek / szép kezeket szép lélekkel én kezelek...

(#11) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Hmmm...kikapcsolhatatlan aim assist pécén, 1.5 hónap csúszás a konzolos verziókhoz képest, most meg ez...egy amúgy is középszerű játék ezt nem hiszem hogy megengedheti magának.

(#12) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Ha így megy tovább és nem változtatnak rajta,hamar akciós lesz a játék a steamen.És majd jön a sírás a kiadó részéről hogy PC -re nem éri meg játékot kiadni.Nagyon merev hozzáállás amit a fejlesztők képviselnek.

Nincs semmi....

(#13) hackeeeee válasza Televan (#12) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Steam-en?

(#14) [Prolixus] válasza Televan (#12) üzenetére

[Prolixus]
(PH! addikt)

Az biztos is, steam-en tuti nagy akciók lesznek rá. :DD De várj, nem úgy volt, hogy nem jön steam-re? Jah, de. :U

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15) Televan válasza hackeeeee (#13) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Akkor ahol kapható! Nem mindegy! Nem néztem utána és benéztem.Bocsi! :B

Nincs semmi....

(#16) MMIX

MMIX
(PH! addikt)

Nem tudom volt-e már és mennyi játékost érinthet.

Destiny 2: Spiel startet nur auf CPUs mit mindestens SSSE3-Befehlssatz
computerbase.de

(#17) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Amit akarnak az jó, ahogy csinálják az nagyon amatőr.

Gondolom nem a programok összeírása, hanem a tesztelés nem sikerült... Legalábbis remélem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) EclipseGT

EclipseGT
(őstag)

Elnézve a PC-s fejleményeket...szebb lett volna a világ, ha megmarad konzol only a játék. :D
De ezt a ban dolgot nem értem. Ez is blizz appon keresztül megy. Nem azt az anticheat-et használja, amit a blizz játékok?

(#19) CMST2015

CMST2015
(kvázi-tag)

ez az overlayre már számitani lehetet :D hogy lassan már minden csalás

küldi a BAN adatokat XD kinek mi fut a gépén HÁLA az Xbox beégetet RS3 rendszer fájlának amit ha kikapcsolsz csalás chekolot akkor FPS felezés XD + alt tabra fagyást okoz cheaterek byeeeee

[ Szerkesztve ]

ReFJmod --- 2017 silent mod

(#20) hackeeeee válasza CMST2015 (#19) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

What?

Nekem ki van kapcsolva és szerintem 141 FPS-sel fut a játék.. :U

(#21) GodGamer5 válasza V!ck (#1) üzenetére

GodGamer5
(tag)

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#22) MK VII válasza CMST2015 (#19) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Ezt lehetne XD nélkül magyarul?
Tényleg kíváncsi lennék rá, hogy mit is írtál, de nem értem a nyelvedet...

(#23) GodGamer5

GodGamer5
(tag)

Szánalom ez az egész Destiny fos. A Bungie frankón alulmúlta magát, már másodjára.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#24) V!ck válasza GodGamer5 (#21) üzenetére

V!ck
(fanatikus tag)

Pontosan!! :DDD (nagy kedvenc a film)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#25) Dr. Akula válasza scope2007 (#10) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Na ez az amit soha nem lehet garantálni. Aki nagyipari csaló, annak úgyse pálya megvenni a játékot 100 példáűnyban, aztán minden bannoláskor új seriallal visszajönni egy új cheat érdekében. Ha valaki pénzt keres ezzel, simán visszahozza az árát, járulékos veszteség csak. Ez csak az egyszeri homeusereket szivatja. A megfelelő védekezés ez ellen nem megvenni a játékot, a bevételek elmaradása garantáltan észhez térít mindenfajta cégvezetést.

(#26) Hunner válasza EclipseGT (#18) üzenetére

Hunner
(senior tag)

Semmi köze a blizzardhoz azon túl, hogy a blizz adja a battle.net keretrendszert a játékhoz, azaz a friend listet, meg a patchelési lehetőséget és a login rendszert. Ezen túl, minden a Blizzardtól függetlenül a Bungie illetve az Activision szerverei fele megy, ott is fut minden egyéb nyalánkság. Ha a Blizz anticheatjét használák, nem lenne semmi gáz. Érdekes mód a Warden például tud különbséget tenni egy Discord Overlay meg egy Wallhack között...Nagyon amatőr amit a Bungie művel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8 - Canon EOS 600D, Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II, Canon 50 f/1.8 STM

(#27) Tanisz

Tanisz
(senior tag)

Ez de gagyi :)

Nem lenne egyszerűbb jó játékot csinálni, amit a többség úgyis megvesz?! :)

Nekem pl ilyen a Witcher. Kipróbáltam virágboltin még anno az első részt. Aztán mentem dobozos verziót venni :)
A 2-3 részt az EE/GOTY megjelenéssel húztam be, addig nem is próbálkoztam virágboltival.

Vagy használjanak normális anti-cheatet, ami már bizonyított más játékoknál (ha van ilyen) :)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#28) huskydog17

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az egész cikk törölhető, mert óriási bullshit az egész:

Hivatalos közlemény közvetlen a fejlesztőktől:

"The following is true:
Destiny 2 cannot automatically ban you, only Bungie can ban a player after a manual investigation
Yesterday, we banned approximately 400 players on PC
Bans were applied to players who were using tools that pose a threat to the shared ecosystem of the game
We did not (and will not) issue any bans for the use of overlays or performance tools, including Discord, Xsplit, OBS, RTSS, etc."

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#29) dargelot válasza huskydog17 (#28) üzenetére

dargelot
(fanatikus tag)

Értem én ezt is, de akkor miért ég a játék forúma meg a reddit az értelemtlen bannoktól? Más játékoknál, pl WoW onnan tudni, hogy ban hullám volt, hogy jött redditre egy rakás ember aki írta, hogy botot használt és most bannolták. A 100 meg egy tucat értelmetlen ban végett nyitott topikot azért csak úgy nem lehet a szönyeg alá söpörni.

(#30) Vesa

Vesa
(őstag)

Na, hát így lett az alapvetően szórakoztatási célt szolgáló kedves videojátékokból, egy kib***ott büntetésvégrehajtási intézmény. Nem örülök annak, hogy öregszem, de ilyenkor mindig vidáman gondolok vissza a hőskorra, amikor egyszerűen csak jókat játszottunk, jellemzően LAN-on, mindenféle önjelölt félisten adminok, moderátorok, és 1984-es AI-k nélkül. Nincs az a pénz, amiért én felmennék egy ilyen szerverre. Meg nagyjából semmilyenre sem már. Csak a mai srácokat sajnálom, látom milyen sokszor felba***ák magukat másokon, hülyéken, korrupt modikon stb. Szép új világ, mehettek "játszani"...

[ Szerkesztve ]

(#31) Fionn

Fionn
(lelkes újonc)

Hát sikeresen kimerűltem a védelmet. Nem veszem meg.
Nyertem!🤡🤡🤡

(#32) sanchezsa válasza Tanisz (#27) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Itt szerintem nem a megvételén van a hangsúly, hanem a játékban használt csalásokat védik ki.

(#33) LionW

LionW
(lelkes újonc)

Mi akadályozza meg a csalókat abban hogy magát az OBS-t írják át egy hackelt változatra, mivel open source? Cs:go-ban elvileg csináltak ilyet.

(#34) Polllen válasza dargelot (#29) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Az emberek zöme nem fogja soha elismerni, h csalt. Ahogy a nagy cégeknél is a damage control része a tagadás. Szóval ez alapján nehéz megmondani, h mi az igazság.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35) janeszgol válasza dargelot (#29) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

De ha bevallottak, hogy botot hasznaltak, akkor az nem volt ertelmetlen ban. Nem?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#36) .LnB válasza huskydog17 (#28) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

És a hivatalos közlemény már korábban kint volt, mielőtt ez a cikk kikerült volna ide. Gondoltam is, hogy kommentelek, hogy már teljesen felesleges ez a cikk, de eszembe jutott, hogy valószínűleg előre lett időzítve a cikk megjelenése.

Nekem fut az AB+NVE és nem bannoltak egyébként.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#37) ribizly válasza huskydog17 (#28) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Szép is lenne, ha egy ilyen játék nem engedné, hogy valami más fusson a gépen. Persze figyelje a többi process-t, meg legyen anti-cheat, de azért túlzásokba ne essünk már... :W

• [Eladó] Brainwavz Fülpárna | 2db XLR kábel | • A WORD elszáll, az írás megmarad... •

(#38) Reggie0 válasza huskydog17 (#28) üzenetére

Reggie0
(PH! kedvence)

Es a hivatalos kozlemeny automatikusan igazmondassal jar? Az is allhatna benne, hogy a napon epitettek bazist es oda telepitettek a szervereket. Nem kell komolyan venni.

(#39) Tanisz válasza sanchezsa (#32) üzenetére

Tanisz
(senior tag)

Jogos, arra nem is gondoltam :)
Biztosan meglehetne ezt is okosabban oldani.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#40) scyllafren

scyllafren
(fanatikus tag)

Nekem az tetszik, hogy valakit 8 perccel a jatek inditasa utan bannoltak, Karaktert se tudott valasztani. Ott mit csalhatott? :)

(#41) jokeph

jokeph
(senior tag)

MSI AB nem felel meg ? :U :F :W

:D

Egy újabb játék, amit mellőzni fogok. ;] :C

Retro-Socket T(LGA775): Xeon X3330,Zalman CNPS9700 NT,ASUS P5E3 Deluxe,Sapphire RX550,4*2 GB DDR3 1333,Seagate 500 GB SATA II HDD,Corsair VX450,ANTEC Nine Hundred Black Steel,SamSung Syncmaster 940N

(#42) Rocket6

Rocket6
(tag)

A videókártyámhoz kapott szoftver tiltva van? Az afterburner helyett eszem ágában nem lenne mást használni. Akkor tartsák meg maguknak, az auto aim-os noob detektorukkal együtt. Szánalmas.

ZenÉlek.

(#43) turit

turit
(tag)

Fut a háttérben a windows , BAN :D

(#44) Abu85 válasza huskydog17 (#28) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Ez eleve benne van a cikkben. Igaz, hogy még csak a fórumbejegyzés, de ugyanazt írta a Bungie szóvivője, mint a hivatalos közlemény. Nem az a kérdés, hogy mit állít a Bungie, hanem az, hogy miért égnem a fórumok ennek az ellenkezőjétől. Egyre inkább úgy tűnik, hogy bug van a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#45) Raggie válasza jokeph (#41) üzenetére

Raggie
(őstag)

Szerintem félre érti itt mindenki az MSI AB-t. Nem maga a tuning program a tiltott, hanem ha annak az Overlay funkciója(azaz a RivaTuner Statistic Server - alias RTSS).
Tehát ha tuningolod AB-val a kártyád semmi gondod nem lesz, amíg nem akarod kiíratni a különböző hardver adatokat játék közben is a képernyődre. Legalábbis én így értelmeztem. :)

Clint Eastwood FTW

(#46) sixpak válasza Raggie (#45) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

De az emberek 99%-a arra (is) használja.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#47) hackeeeee válasza Raggie (#45) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ezt Én már a bétánál leírtam, érdemi válasz akkor sem érkezett, plusz a Bungie is kiemeli, hogy MSI AB, illetve Precision X, és szó sincs csak a RivaTuner Static Server-ről, ami alapjában véve az AB/Precision X része, de eltávolítható, és külön használható az említett két szoftver is.

(#48) Raggie válasza hackeeeee (#47) üzenetére

Raggie
(őstag)

Igen nem túl jó, hogy még a készítők sem fogalmaznak egyértelműen.
De maga a tuning programmal nem lehet gond, mert az bottal sem piszkálja meg a játék kódjait. Az csak a VGA BIOS-t buzerálja... elvileg... :)

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#49) xeon forever

xeon forever
(senior tag)

Vicc. Mi AZ hogy Aida val nem monitorozhatsz? Meg AZ is vicc, hogy hozza fernek a gepen futo alkalmazasok listajahoz. Kedves Microsoft...Eset... esetleg ez nem biztonsagi kockázat?

[ Szerkesztve ]

(#50) hackeeeee válasza Raggie (#48) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Na meg azt nem értem, hogyha, alapból tiltja a játék az overlay-t, akkor miért büntet, ha fut a szoftver?

Vagyis, Én főként FPS cap-re használom az RTSS-t, ezen felül van pár játék, ahol használom monitorozásra is.

Az FPS cap sem működik a játékban, vagyis mintha nem is futna az RTSS.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.