Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz winhate #44 üzenetére

    Nekem is volt ilyen az egyik idei telónál, de szerencsére jóban vagyok a kinti kínai sráccal, aki a webshopnál dolgozik, és a vásárlás nyugtázása előtt megkérdezte skypeon, hogy tényleg ezt akarom e, mert nincs benne gps. Minden más webshopban úgy hirdették, hogy van benne, de ők tesztelték , és nincs.

    https://gamergep.hu/

  • b.

    félisten

    válasz winhate #44 üzenetére

    Én ezért szoktam csak nagynevű kínai webshopból rendelni, mint a Panda vagy a Banggood. Külön tesztelik szinte az összes készüléket, van elérhető online chat , igyekeznek a tudásukhoz képest a lehető legjobb felvilágosítást adni. Dobnak fel a felületről , a nyelvről screenshotokat, ahol láthatod mi van benne.

    Tavaly party kellékeket rendeltem tőlük, kb 15 ezer forint értékben. Nem volt nagy durranás tényleg, de ha itthon vettem volna ezeket a cuccokat meg, kb 60 ezer forint lett volna.Minden emailomra, chat beszélgetésemre a lehető legpozitívabban reagáltak, mintha csak egy 200 ezres telefont vennék.Feladás előtt 1 nappal skypen rám írtak, hogy ha egy napot várok a lufikból tudnak adni 40% engedményt. El sem hittem, azt hittem a srác valamit rosszul gépel, vagy én értem félre.Ennek tetejébe a csomagba még beletettek 1 készlet mesehősös papírtányért és poharat, mondván hogy eza shop ajándéka a lányom részérre akinek a zsúrt rendeztük. El sem hittem, példa értékű.( igaz kb a 20. vásárlásom volt már tőlük) itthon Sehol nem találsz még csak hasonlót sem.

    Amúgy én ha 60 ezerért rendelnék telefont, csak utána néznék a Gyártó honlapján is a specifikációknak, mert a Google fordító alap dolgokra hasznos tud lenni. :R
    Én vettem már úgy 23 ezres okos telefont pandáról, hogy nem is érdekelt a gari , mert ha elromlik kidobom, a tudásához képest meg kb harmad árat fizettem az itthoni, ebben a kategóriában futó telókhoz képest.
    Ehhez képes még hibátlan, 1 éves. de ez más tészta :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • haris

    őstag

    válasz winhate #44 üzenetére

    Basszus, a kínai telefon nem egyenlő a clone-nal!
    Szerintem a kollégádnál ott volt a gond, hogy a szarrágó módon vásárolt. Eleve ki vesz klónt? :F
    Ha lett volna annyi sütnivalója, hogy nem klónt rendel, hanem valami rendes telefont, talán nem b@szik rá.
    Persze Te bölcsen leszűrted ebből a sztoriból lényeget," Minden kínai telefon szar, és garancia nuku!"
    Éljen... :W
    Szerinted ez a telefon is clone?
    Szerintem elég jól néz ki, a formaterve csak kicsit hasonlít egy nevesebb gyártóéra (talán kicsit Sony-s), de legalábbis ha hasonlít, mégis jól megkülönböztethető tőle.

  • citkar

    addikt

    válasz winhate #44 üzenetére

    Teljesen jól működik a kínai garanciális ügyintézés, személyes és más fórumtárs tapasztalata alapján merem állítani, akkor, ha normális webshopból vásárol az ember (amikből lehet válogatni bőven).
    Mindig vannak problémák, mint bárhol a világon, de alapvetően, döntő többségében működik a garanciáztatás.

    Az pedig, hogy valaki clone-t vásárol...pfff, nem véletlen, hogy senkit sem biztatnak rá...ráadásul 50-60 k-ért?...Atya úr isten...

Új hozzászólás Aktív témák