Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Gulyopapa #11 üzenetére

    Jaja, az AMD szponzorálta játékok jól mennek nVidiával is. Durva, mi? :D
    Az nV viszont ott tesz keresztbe az AMD-nek, és úgy összességében a játékosoknak is, ahol csak tud.
    Mégis veszitek.. érthetetlen... én egy VGA-s topikba sem járok, újnak számító gamer gépem sincs, de azért a híreket, teszteket követem... elképesztően tenyérbemászó mentalitást tudhat magáénak az nV... ez évek óta így van, mostanában viszont tényleg teljesen elgurult náluk valami.. 10 év alatt eljutottak oda, hogy húzóvállalatból kézifékké váltak. :(
    Szvsz az utóbbi néhány évben sikerült legalább akkora károkat okozniuk a PC gamingnek, mint maga a warez.

    De oké, nem kell velem vitára kelni, tuti ez a jó út, hogy minél töredezettebb legyen a grafikus API-k világa, legyen jó sok, optimalizálatlan és optimalizálhatatlan fejlesztőkészlet, hogy legyen értelme évente megvenni az erőseb kártyákat. :U

    Bocs a kifakadásért srácok, de olyan szomorú ez... úgy szerettem anno a TNT2-t, a 6600GT-t, mennyire időtálló, jó vasak voltak, manapság pedig a mesterségesen gerjesztett nyomorult effektcsomagok versenyeznek egymással.

Új hozzászólás Aktív témák