Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz Zsinder #49 üzenetére

    Én ezzel teljesen tisztában vagyok, hogy nem a földrajzi helyzetemtől függ! Ugyanakkor nem gondoltam, hogy nincs benne az összes felirat, ha angol, mongól, perui vagy magyar account-ról vásárolom meg a játékot (tudom, utóbbi országokban nem feltétlenül van PS account). Más lenne, ha hanganyag lenne, de feliratról van szó és nem a világ összes nyelvére fordították le! Hány Mb-t foglalhat egy nyelv felirata? Én egyetlen dolog miatt használok angol account-ot. Amikor megvettem az első PS-em, nem lehetett magyar címre regisztrálni! Ez okból kifolyólag az angolt használtam és használom! Elmakogok angolul, de amennyiben lehetőség van rá, szívesebben használnám az anyanyelvem, főleg igényes fordítás esetében! Egy sitcom-ot szívesebben nézek angolul, mert átjönnek a szóviccek, de itt nem erről van szó! A PS Store-on nem volt információ (vagy én nem találtam), hogy nem tartalmazza az összes nyelvet, amit beígértek! Nem kellene hatalmas patch, pár megába el kellene, hogy férjen....emiatt nem is értem az egészet!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák