Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    Megvettem Magyarországról online (angol account-om van) a PS Store-ból. Sajnos így nincs magyar felirat! :O
    Van valakinek valami ötlete? Nem fogom megvenni dobozosan is, ha már egyszer fizettem érte (pedig olcsóbb lett volna). Írtam a Quantic Dream-nek is, hogy nincs valami megoldásuk erre (mondjuk egy patch jó lenne, ami tartalmazná a magyar feliratot is), de egy hét alatt még választ se kaptam.

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • Damage

    senior tag

    válasz Zsinder #49 üzenetére

    Én ezzel teljesen tisztában vagyok, hogy nem a földrajzi helyzetemtől függ! Ugyanakkor nem gondoltam, hogy nincs benne az összes felirat, ha angol, mongól, perui vagy magyar account-ról vásárolom meg a játékot (tudom, utóbbi országokban nem feltétlenül van PS account). Más lenne, ha hanganyag lenne, de feliratról van szó és nem a világ összes nyelvére fordították le! Hány Mb-t foglalhat egy nyelv felirata? Én egyetlen dolog miatt használok angol account-ot. Amikor megvettem az első PS-em, nem lehetett magyar címre regisztrálni! Ez okból kifolyólag az angolt használtam és használom! Elmakogok angolul, de amennyiben lehetőség van rá, szívesebben használnám az anyanyelvem, főleg igényes fordítás esetében! Egy sitcom-ot szívesebben nézek angolul, mert átjönnek a szóviccek, de itt nem erről van szó! A PS Store-on nem volt információ (vagy én nem találtam), hogy nem tartalmazza az összes nyelvet, amit beígértek! Nem kellene hatalmas patch, pár megába el kellene, hogy férjen....emiatt nem is értem az egészet!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • Damage

    senior tag

    válasz Geller72 #59 üzenetére

    ...Ettől tartottam én is...

    Marad az angol verzió, Quantic Dream nem reagált a megkeresésemre. Tisztában vagyok vele, hogy hány ezer levelet kaphatnak naponta és ebből mennyi üzenet van, ami számukra érdekes lehet és azokból mi lehet számukra érdekes. Nagyjából 1 (vagyis egy) embert találtam idáig, akinek hasonló problémája van. Nem is értem, hogy miért nem lehetett alapból beletenni a magyar feliratot. Nem szinkronról van szó, feliratról! Az angol account-omnak roppant egyszerű magyarázata van. Hosszú évek óta használok PS-t és anno nem lehetett magyar reg-et létrehozni. Olcsóbban megvehettem volna a dobozos verziót (magyarul), my fault...

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák