Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabulator

    tag

    válasz ampulla #90 üzenetére

    Nem melegszik nagyon a gép, én néha játékra is használom, szerintem abszolúte jó hőfokot produkál. Mérni nem mértem. Az anyaghasználat jó, nem recseg-ropog a cucc. A fedlapja és a kartámasz alsó része is fémből van. Ezt onnan tudom, hogy sikerült táskával együtt a sarkára (hát hova máshova, nemdebár?!?!?!) ejtenem a gépet és elgörbült mind a teteje, mind a kartámasz egy darabon. Addig a pontig egyébként nagyon pöpec volt az összeszerelési minőség. Én jelszó helyett az ujjlenyomatolvasót használom, működőképes, de volt már vele gondom, hogy nem mindig sikerült belépnem, csak a sokadik próbálkozásra. Változó. A gépben beépített akkumulátor van, így nem nagyon fogod szerintem kiszedegetni. Mivel ultrabooknak van titulálva ez azért annyira nem is meglepő... Én csak szeretném, ha olyan sokáig bírná akksival a gép. Én az HDD-t kicseréltem SSD-re, és örülök, ha 3-4 órát kibír netezéssel, bár lehet én rontok el valamit. Majd a battery stat-ot megnézem.

    Összességében én elégedett vagyok a géppel, a touchpad és a billentyűzet (még a háttérvilágítás hiányában is) nagyszerű, gyors a gép, és amire nekem kell tökéletesen kiszolgál.

    "Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

Új hozzászólás Aktív témák