Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz .tnm #70 üzenetére

    Volt egy-két elfuserált széria az Amilo katgóriában, amiket orrba-szájba nyomattak fillérekért a Metróban meg a Tescóban, de alapból régen is jók voltak, főleg a felsőbb kategóriákban. Nekem van egy 17"-es FS Amilóm (akkoriban került 270ezerbe) ami nyolc éve folyamatosan használatban van, napi szinten 6-8 órán át, és még soha semmi baja nem volt, most is nyúzva van, anyám nyomja rajta a skypot és FB-ot a barátnőivel, meg a rokonokkal. :D
    Amióta meg lepattintották a Siemenst, azóta kitűzött céljuk lett a jó minőség, hogy visszaszerezzék a renoméjukat.

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

  • Tikakukac

    titán

    válasz .tnm #70 üzenetére

    Nem az a kérdés, hogy mi történt a Fujitsuval, hanem az, hogy mi történt az emberek értelmező képességével. (A Fuji mellesleg kivágta a Siemenst és azóta olyat gyárt, hogy az kész)
    Nem olyan rohadt nehéz rájönni szerintem 50-es IQ-nál sem, hogy a Fujitsu-Siemens az nem egyenlő a Fujitsuval. Ugyanis hiányzik belőle egy kötőjel meg 7 karakter. Akinek ez nem tűnik fel és továbbra is azzal jön, hogy hááde a Fu-Si meg régen meg tönkrement meg izé, azokat végső soron le szoktam *****zni.

    Egyetértek amúgy, FS gépet ne vegyél. Szerencsére nincs is már. Főleg nem tecsóban olcsó. Fujiról meg nincs tapasztalatod, így azt vehetsz. Ezy ez.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • brumi1024

    veterán

    válasz .tnm #70 üzenetére

    Ha egy-két széria alapján leírunk egy gyártót, akkor nem marad kitől laptopot venni. A Dellnek is volt határozottan sz*r szériája, pl. N5110, de ugyanígy van/volt a HP-nak, Lenovonak, Asusnak, Toshibának, Samsungnak, a PB kb összes gépe ilyen, Acernél sincs minden rendben(sőt), az MSI-k meg hálistennek kimentek mostanában a divatból, stb.. Akkor mit vegyünk, ezzel a hozzáállással?

    Van amúgy erős vga-s üzleti, csak munkaállomásnak hívják. Pl Precision M4x00, M6x00(ennek a vga teljesítményét pedig még konzumer vonalon is nehéz überelni), Thinkpad W, Elitebook w, Fujitsu Celsius, stb.

    "ezt éreztem én is abban, hogy most itt dicsértétek őket. mondjuk én rögtön azzal kezdtem volna, hogy átnevezem a nem üzleti szériákat, hogy véletlenül se azokra asszociáljanak a vevők."

    Mire gondolsz? Átnevezték a konzumer szériát, minden Lifebook lett, az Amilo kifutott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák