Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psybu

    csendes tag

    sziasztok

    én vettem egy ilyen egeret, és azt kell mondanom, ritka nagy rakás SZAR. ez nem hogy 27 rongyot nem ér meg, de még tizet sem. kb. 3 napig bírja egy feltöltéssel, és hogy erre a frenetikus teljesítményre képes legyen, megvan az a jó tulajdonsága, hogy ha nem nagyon mozgatod, akkor elmegy standby-ba használat közben. (ez azt jelenti, hogy kb. fél perc után lelassítja a mintavételezést kb. egy másodpercre, ami baromi idegesítő amikor újra mozgatni kezded, mert nem reagál egyből.) van szuper töltési lehetőség, tehát kvázi drótosként is használható az egér, de így is fennáll a fenti jelenség, magyarul nem tesz különbséget akkuról és drótról történő működés között. az üvegen viszont valóban nagyon szépen működik, kár, hogy pl. a faerezetű asztalomon már pontatlanabb, mint az ezeréves g7-es egerem, de olyan szinten, hogy azóta újra egérpadon vagyok kénytelen használni. :Y
    a görgő egyébként jó dolog, nem is értem, hogy mások miért nem csinálnak ilyet. kicsit jobban be lehetne süllyesztve a testbe, és akkor kényelmesebb lenne.
    összegezve: el nem tudom képzelni, hogy a cikkírónak mi "tetszhetett" benne (a külsejét leszámítva), amikor megvettem, nem hittem el, hogy ilyen pontatlan, a fél estét a tuningolásával töltöttem, de be kellett látnom, hogy ez ennyit tud, sajna. :(

  • psybu

    csendes tag

    válasz Dany007 #94 üzenetére

    én is azt mondom, hogy pontosságát illetően jobb a régi g7, mint ez az új performance mx csoda. (igaz a g7 nem megy üvegen :DDD) mondjuk az aksija már annak is csak fél napig bírja...

Új hozzászólás Aktív témák