Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz madgie #35 üzenetére

    Igen, én is úgy látom, ahogy Cathfaern is írja.
    Sok apróságon rengeteget lehet spórolni. És itt többnyire olyan dolgokról van szó, ami már tényleg extrának számít. Chips, fagyi és társai. Vagy épp a 100%-os gyümilé. Nekem bőven megfelel a 12%-os is.
    És ahogy Crystal is írja, figyelni kell az akciókat. Ki kell fogni a jókat és akkor bevásárolni. Múltkor pl az Aldiban vettünk 100%-os multivitamint valami bagó 170-200 forintos literáron. És kifejezetten finom volt. Ugyan biztos, hogy nem 100% gyümölcslé :) de az is biztos, hogy egészségesebb, mint a Coca-cola.

    @Keldor papa:

    A Carte'dor-t azért írtam, hogy látszódjon, hogy nem mindig spórolunk mi se. Mégis kijövünk havi 50-55k-ból. Egyébként Tescoban 1245 körül volt tegnap.
    De amit írsz vinenetta másolatot is ismerjük és szoktunk azt is venni.
    Viszont manapság a saját fagyi a sláger. Veszünk egy adag tetszőleges gyümölcsöt. Felkockázom darabokra. Be a fagyasztóba. Majd sok cukor és 2dl tejszín kíséretében ledarálom. Kiváló fagyi lesz belőle! :) Hogy olcsóbb-e az már kérdőjel, de ez legalább "100% gyümölcsből" készül. Mindenféle vizezés, meg sűrítmény meg ízfokozó nélkül.
    Amúgy az Aldiban szokott még lenni ilyen 99 forintos tölcséres fagyi, na az se rossz.

    @danih:

    Egyetértek a hollóval :) Ilyen esetben szerintem érthető. Főleg ha így jobban jöttök ki, mintha párod nem dolgozna pluszban és főzne. Amúgy sincs ebben kivetni való. Ha megtehetném én is gyakrabban járnék étterembe. Nálatok ez így még jobb is.
    Persze én se szívesen főzetem az asszonyt terhesen, napi 8 óra meló után este 5-6 körül, de nincs jobb megoldás :)

    Amúgy frissítettem az átlagot 13 értékkel.

Új hozzászólás Aktív témák