Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz szablya #5 üzenetére

    :) Nem azért azt nem hinném. Biztos megvan ennek a fiziológiai oka / okai, csak még nem jöttem rá.
    Ha valaki tényleg meglátogatna, akkor miért csak akkor tenné amikor háton fekve alszom el? Pontosabban háton fekve és a fejem kicsit hátraszegve. Nagyon picit.

    Amúgy néha megszoktam figyelni a kezdetét a dolognak. Olyan érzés, mintha valami ki pici áramütés menne végig rajtam. Végülis a fejemen. Hülyén hangzik, de olyan, mint a filmekben vagy egy játékban, amikor az illetőt egy impulzus éri, és végighalad rajta. Na, néha sikerül ezt elérni / megfigyelni az elalvás folyamatában. Akarattól függetlenül ilyen fura impulzusok futnak végig a fejemen. Olyan, mintha egy pillanatra mondjuk elaludnék, aztán mégse. De csak mikroszekundumokra. És ezt érzem úgy, mint valami impulzus. Olyan kis kihagyás féle...
    Picit talán tudom befolyásolni, ha rákoncentrálok de nagyon nehéz. Egy idő után viszont beindul magától sorozatban jönnek ezek a fura impulzusok és egy furcsa félálom szerű hatást érek el vele. Ez is nagyon valósághű, de ezt tudom irányítani... Na mondjuk ez nem az, amit a bejegyzésben írtam, ez megint másik téma. Csak hasonló.

    Szóval tényleg senki más még nem tapasztalt hasonlót? :F
    Félálom, az ember a tudatánál van, bénulás, hihetetlen félelemérzet... És nem tudsz felébredni, meg persze minden nagyon nagyon valósághű! Senki? =/

Új hozzászólás Aktív témák