Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    A kedvenceket a leggyorsabban úgy éred el, hogy jobb felső sarokban a nevedre kattintva megjelenik egy sáv felül, és annak bal oldalán lesz a kedvencek "mappa". A régi felület nekem is jobban tetszett, de mit tudsz tenni...

    Én pedig fogtam a Foxot, és cseréltem a Chrome-ra. Elegem lett. Igaz, azóta nem használok 10 kiegészítőt, csak négyet, de a Fox ennyivel sem volt sebességbajnok. Átimportáltam mindent, nincs testreszabhatóság, meg saját normális téma, főleg nem olyan szinten, mint a rókánál, de meguntam a lomhaságát. Lehet csak nálam volt lassú, lehet a Win7 és az 1 GB RAM teszi, de minden frissítésnél azt vettem észre, hogy semmi sem változott, holott mindig úgy harangozták be, hogy +30% sebességnövekedés, örök élet, két ingyen sör, plusz 100 év...

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Dany007 #5 üzenetére

    Gondolom a több memória miatt. Sajnos itt ugye W7 Ultimate van (ami teljesen felesleges, ha legközelebb újrahúzom, elég lesz a HP), nagyon sok kell neki. Xp alatt jobb volt. A másik, hogy elvileg a Fox is megkapta a "minden fül külön folyamat" ficsőrt, de valahogy ez nálam nem ment. Ha egy fül megfagyott, bármi oknál fogva, magával rántotta az összes folyamatot. Chrome alatt is előjött, de ott csak egy fül fagyott meg, a többit használtam tovább...De a végleges váltás akkor jött, mikor egy barátom megkért, hogy küldjem el neki 4 év fényképanyagát, amit anno középsuli és technikum alatt készítettem (részben róla, egy lányról van szó), kiválogattam, 230 kép, olyan 350 mega körül. Feltöltöm Minus-ra, akár egyenként, akár egyben le tudja rántani. Bedobtam a feltöltési listába, na itt körülbelül 2 perc kellett, mert nem csak az FF, hanem Win is magába roskadt, elfogyott a szabad memória...kaptam is az üzenetet, hogy be akarja zárni a Foxot. Néztem, mert egy két játék több memóriát eszik (NFS MW 350 mega...), de ott nem panaszkodik. a harmadik kép után a Foxot kilőtte a Win, átkapcsolt valami emergency módba, minden effektet letiltott, a felbontást pedig visszavette, és 4:3 módba rakta (ilyet sem láttam még). Újraindítás után megpróbáltam Chrome alatt a műveletet, és bár a panaszokat továbbra is kaptam az oprendszer részéről, azért csak sikerült a "mission".

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák