Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz föccer #3288 üzenetére

    Én már csak azt nem értem mért kell ezt itt ennyire komolyan már-már sértésnek venni ha erről beszélünk?
    Úgyse tudunk tenni semmit, nem szervezünk tüntetést a Kossuth térre. És igazából abszolút elfogadjuk és megértjük az oldal álláspontját. Ami teljesen jogos és érthető.
    Persze ettől még nem tetszik, ahogy nektek se. De ez van.

    Amúgy a fenti 115k-s hirdetésért még lehet én is bevállalnék egy tempbant. :D Annyira durva...

    @Speed(R):

    Jaja, lehet félreértettem. Már késő volt és volt bennem 1 sör...
    Igen igen, mostmár értem. Ezért is írtam, hogy az már tényleg a pofátlanság kategória. Mert 2/3-adot lealkudni tényleg elég meredek. Illetve nem szokás.

    Amúgy én még PS-eztem is a kis HP minin! :D Igaz, hogy csak alap dolgokat, de simán meglehetett vele csinálni. Persze lassú meg minden. Ezért is írtam, hogy pár kb val többért már egy jobb tabletet kapni.
    Mi amúgy legutóbb a pici "megfigyelésére" használtuk.
    Rá volt kötve egy webkamera meg mozgásérzékelő szoftver... Mert az volt a gond, hogy a gyerek sokszor felkelt este miután már letettük. És ha nem vettük észre, nem voltunk ott kb azonnal, akkor bőgve jött ki és alig akart elaludni újra... Na ezért figyeltük alvás közben és ha láttuk hogy felkelt, vagy felfog kelni akkor még azelőtt bementünk megnyugtatni, mielőtt felsírt volna.
    Szal pl ezt egy tablettel nem valószínű hogy megtudjuk csinálni.
    Mindegy, meglátjuk elviszi-e valaki. Még egy picit hajlandó vagyok engedni tovább is, mint ahogy most áll, de egy bizonyos szint alatt már inkább megtartom, mert tényleg semmi baja.

Új hozzászólás Aktív témák