Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Speed® #3285 üzenetére

    Teljesen korrekt. Én se utalok előre. Nem is kell. :) Ezért preferálom a személyes átvételt leginkább.
    De hátha valaki megbízik bennem. :) Én is bíztam már meg másban ilyen módon. Ilyen kis összegnél.
    Plusz el akarom kerülni a félreértéseket. Ha eljön megnézi, minden oké, fizet, mindketten tudjuk mi volt, láttuk, elfogadtuk stb... Nem lehet ok panaszra a pénztártól való távozás után. :)
    De ha elpostázom, akkor bármi történhet. Összetörhet vagy a vevő mondhat bármit. Hogy szar, hogy nem megy, hogy karcos, hogy törött... Na most hogy bizonyítom be, hogy nálam még minden 100%-os volt. Sehogy. A lelkiismeretem meg nem hagyná, hogy szar alaknak mondjanak és visszavásárolnám...

    "De az ár 2/3át?"

    Na ne mond már, hogy 10-20k-t ér az a hibátlan kopásmentes netbook egy jelenleg is 6000 forintért kapható egérrel? :D
    De persze nyilván van egy határ, ami alatt már nekem is inkább megéri megtartani - bármire jó lehet bármikor -, mintsem eladni aprópénzért. De azért asszem közel sem vagyok elszállva vele. Remélem.
    Bár tény, hogy nem tudom ki mit tudna kezdeni vele, attól függetlenül, hogy home-office usera alkalmas.
    Még egy 20-ast hozzádob valaki és vesz egy jobb tabletet. Tény.

Új hozzászólás Aktív témák