Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #14848 üzenetére

    Elbeszélünk egymás mellett:) Régi balhékat félretéve, mindketten értelmes gyerekek vagyunk. Pontosan tudom milyen mennyiségű/mértékű változás volt a sok év alatt. Nekem sem ez az első nickem, nem tudom hanyadik ez mert előtte csak koca ph-s voltam legfőképp helyi lokálban. Az úgy gondolom egy járható út lenne, hogy mérlegelitek annak lehetőségét, hogy esetleg kikérjétek régebbi tagok véleményét, akár egy privát topik formájában. Lehet pro/kontra többre megyünk célirányosan. Mindemellett nyilván az enyém se a ph, dönteni sem én fogok. Az viszont biztos, hogy sok dologra van meglátásom, amit ugyan lehet csak az idő igazol, de igazol. Ameddig az eladók úgy adnak fel hirdetést, hogy pontosan tudják, bárki bármit mond ami nem tetszik nekik itt rend nem lesz. Ez szimpla matek. Az csak egy része, hogy a felhasználói szám megnőtt. Csalók száma is nyilván nőtt, de már kb nincs aki foglalkozzon velük, mert ovis dolgokkal vannak lekötve a moderátorok. Ez kinek jó? Senkinek. Most az új style itt sokadlagos, az elsődleges a csalások száma és hogy miként lehetne csökkenteni. Amennyiben a moderátoroknak nem azzal telük kb az egész napja, hogy "jajtöröldmár' mert a bolti 100k-s cuccomat 95-ért árulom és beszóltak" ügyeket kell intézni, érdemi teendőkre nem lesz idejük. Ki találta ki azt, hogy üzletrontás, ha valaki kritikával él? Ez egy nyílt fórum. Nem fizet senki a hirdetéséért, de őket véditek mintha úgy csengetne mintha angyalok csilingelnének. Lehetne az is, hogy ne lehessen írni a hirdetések alá senkinek. Akit valami érdekel privát. Viszont ez megint azt szüli, ha pl csaló az illető ki tudja még meddig marad játékban, mert egy tag nem tette közé. Viszont itt jön be az, hogy ha a modiknak van idejük, kiemelten foglalkozhatnának ezzel, mivel a dedóval nem kellene. Talán ez is egy járható út lenne. Nem sértené senki kis lelkivilágát, de egyszerűsítene dolgokon. Ezért lenne jó egy oldschool fórum régi tagoknak, akár tetszik a tulajdonosoknak, akár nem, ez a fórum mint az összes többi annyit ér mint a tagjai. Megint más kérdés, hogy sok HG és talán tulajdonos is azért szokott aktív lenni fórumon is, ami jó dolog. Vannak itt régi motorosok rajtam kívül is, akár össze jöhetne egy megoldás ami vezet valamire, persze mindenkinek megfelelő nem lesz, de legalább meg kellene próbálni. Mondom ezt úgy, hogy én már minimálisan aprózok és csekkolható hányszor kértem moderátori segítséget hozzá és mért, nem fűződik hozzá anyagi érdekem. De rossz nézni ami itt megy, ennyi.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák