Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz South Velen #177 üzenetére

    De ez nem a játékot minősíti, csak azt, hogy számodra a Ctberpunk világ nem jön be. Ez egy szubjektív dolog. Engem sem a Skyrim, sem a W3 nem tudott lekötni hosszabb távon, mert a világ amiben játszódik, a csodákkal, misztikus, vallási alapú, középkori környezet teljesen hidegen hagy. Ettől még kiváló játéknak tartom ezeket is, csak engem nem érdekel.

    "Itt a fő szál kb. 20 óra sincs"

    Ezt nem tudom, honnan veszed! 9 óra volt eljutnom a prológus végére, a játék kb. ott kezdődik el.
    A CP-nél éppen azért lett rövidebb a főszál, mert a fejlesztők monitirizták a játékosok szokásait és az derült ki az adatokból, hogy a W3 főküldetésének végéig a játékosok 60-70%-ka el sem jutott. Ezért döntöttek úgy, hogy aki csak végig akar rohanni a főszálon, annak rövidebbre veszik, de közben a mellékszálon további sok-sok órányi tartalom van azok számára, akik hosszabb játékmenetre, több tartalomra vágynak. 122 óránál járok és a térkép fele még nincs kivégezve. A főszál megvan és a fontosabb mellékszálak/megbízások, de még mindig van teendő a játékban.

    Az meg ismét epic fail, amikor a W3 összes DLC-jével növelt tartalmat hasonlítanak emberek egy 3 hete megjelent alapjátékhoz. :W

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák