Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Azért szerintem nem a múlt héten kezdték el fejleszteni a játékot. A mostani konzolok sem tavaly kerültek a piacra. Feltételezem, sőt, tudom, hogy nálam sokkal jobban értenek hozzá, és teljesen tisztában voltak a jelenlegi generáció képességeivel. Most meg jön a duma, hogy jaj, nem lesz jó, gyenge a konzol, optimalizálni kell. Miért nem eleve úgy csinálták akkor, hogy 30 képkockával eldöcögjön. Mert amilyen gyenge most a one és a ps4 pont olyan lesz év végén is. Ha most gyenge, az is marad.Szóval nem kéne hülyének nézni a nagyérdeműt. Simán be lehetne nyögni, hogy bocsi, kicsit várnunk kell, mert nagyon előnyösen tudunk kijönni anyagilag a buliból, ha megvárjuk az új generáció piacra dobását.

    (#7) PuMbA
    Én nem tudtam, hogy nem lesz új konzolokra, bár szerintem az egy kihagyott ziccer lenne, viszont ha azt mondod, hogy a játék a jelenlegi generációra koncentrálva készült, akkor az elég szomorú. Erre inkább ajánlanék egy tábort nekik.

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Juhaszatti #33 üzenetére

    Akkor ki adta ki azt a közleményt, hogy sajnálják, de elcsúsztatják a rajtot, mert még időre van szükségük a játék tökéletesítéséhez?
    És itt a gamepod-on csak kitalálta oriic a következő sorait? "A CD Projekt RED nem sokkal ezelőtt hivatalosan bejelentette, hogy az áprilisra tervezett Cyberpunk 2077 premiert nem tudják tartani, szükségük van még extra időre"
    Valószínű, hogy amit az elmúlt 6-7 évben nem sikerült megoldani, azt majd most pár hónap alatt megcsinálják. Na, ez a duma része szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák