Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Vakegérke #4 üzenetére

    Mivel nem Mo-on nőttem fel csak azt tudom mondani amit Indiában láttam, illetve éreztem...

    Ott 8 év alatt 3 alkalommal kaptam testi fenyítést, és mint minden gyerek, jogtalannak éreztem a dolgot.

    A legemlékezetesebb az volt, hogy kint voltunk a 30 perces szünetben a focipályán és monszún idején a tanárnő mondta hogy aki esőben ki mer menni, hogy:
    1- Villámot kapjon a kobakjába
    2- Tüdőgyulladást kapjon
    3- Elcsússzon a sárban és kitörje a nyakát
    4- A sarat végighurcolja az iskolán, és szétkenje a padjában

    bizony kapni fog.

    Az ottani gyerekek nem bátorkodtak, mert ahogy régen itt is volt, az apa adta a 2. pofont, de az elkényeztetett, tahó magyar gyerek( ÉN) meg jól meggyőzte a többi 8 srácot hogy milyen buli kint játszani szakadó esőben.

    Az eredmény: Mind a 9-en ki lettünk állítva a többi 40 oszt. társ elé és egyenként oda kellett menni a tanárnőhöz, aki a méteres vastag(és nehéz) acél vonalzónak a lapjával akkorát küldött a bokánkra hogy 3 hétig ott volt a nyoma és 2 hétig majd beszartunk, úgy fájt.

    Mondanom sem kell, hogy a 3 fenyítésből ez volt a harmadik, és az utolsó, és később én voltam a jó nevelés példaképe a suliban.

    Itthon amikor, a suliban ezt elmeséltem 12 évesen a magyar kölköknek, akik már akkor drogoztak, meg cigiztek, meg ittak. Az volt a reakció hogy ilyen jól nevelt gyerek ide nem kell, és szépen kiközösítettek...

    Ide is ez hiányzik. Egy ütés a bokára és a hülyegyerek akár hányszor lázad, a tanár ha csak ránéz azzal a nézéssel, egyből kussolna, és nem kéne verekedni a tanárral, meg apuci is adhatna egy sallert, hogy a gyerek tudja, hogy hol a helye.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák