Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Vakegérke #4 üzenetére

    Mivel nem Mo-on nőttem fel csak azt tudom mondani amit Indiában láttam, illetve éreztem...

    Ott 8 év alatt 3 alkalommal kaptam testi fenyítést, és mint minden gyerek, jogtalannak éreztem a dolgot.

    A legemlékezetesebb az volt, hogy kint voltunk a 30 perces szünetben a focipályán és monszún idején a tanárnő mondta hogy aki esőben ki mer menni, hogy:
    1- Villámot kapjon a kobakjába
    2- Tüdőgyulladást kapjon
    3- Elcsússzon a sárban és kitörje a nyakát
    4- A sarat végighurcolja az iskolán, és szétkenje a padjában

    bizony kapni fog.

    Az ottani gyerekek nem bátorkodtak, mert ahogy régen itt is volt, az apa adta a 2. pofont, de az elkényeztetett, tahó magyar gyerek( ÉN) meg jól meggyőzte a többi 8 srácot hogy milyen buli kint játszani szakadó esőben.

    Az eredmény: Mind a 9-en ki lettünk állítva a többi 40 oszt. társ elé és egyenként oda kellett menni a tanárnőhöz, aki a méteres vastag(és nehéz) acél vonalzónak a lapjával akkorát küldött a bokánkra hogy 3 hétig ott volt a nyoma és 2 hétig majd beszartunk, úgy fájt.

    Mondanom sem kell, hogy a 3 fenyítésből ez volt a harmadik, és az utolsó, és később én voltam a jó nevelés példaképe a suliban.

    Itthon amikor, a suliban ezt elmeséltem 12 évesen a magyar kölköknek, akik már akkor drogoztak, meg cigiztek, meg ittak. Az volt a reakció hogy ilyen jól nevelt gyerek ide nem kell, és szépen kiközösítettek...

    Ide is ez hiányzik. Egy ütés a bokára és a hülyegyerek akár hányszor lázad, a tanár ha csak ránéz azzal a nézéssel, egyből kussolna, és nem kéne verekedni a tanárral, meg apuci is adhatna egy sallert, hogy a gyerek tudja, hogy hol a helye.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Mcray

    senior tag

    válasz dabadab #17 üzenetére

    2 kezemen meg tudom számolni hányszor vágtak pofán és a fent leírt eset volt mind közül a leghúzósabb.

    Nem arról beszélünk hogy pofongép kell a sarokba és a renitenset beállítjuk a pofongépbe, hogy a többi diák tanulhasson, hanem arról, hogy a szülő és a tanár régen megbeszélte a dolgot.

    Anyámék bementek a tanárhoz és megkérdezték mi van? Tanár vázolta, mire anyámék "felhatalmazták" a tanárt hogy ha kell üssön.

    Miután 30szor kértek valamire és szartam rá, jött a saller, és utána érdekes első szóra engedelmeskedtem.

    Itt nagyon fontos megjegyezni hogy a RITKA pofon a JÓ pofon, amit következetesen kap az ember. Egy szadista tanár, aki minden nap üt, az elveszíti a bizalmat nagyon hamar...

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Mcray

    senior tag

    válasz Tüzi #29 üzenetére

    Erről az egész jog VAN, kötelesség NUKU témában volt egy nagyon jó angol játékfilm vasárnap a BBC Prime-on.

    A film röviden:
    Fickó kiköltözött egy mezőre és kikiáltotta, hogy Ő és a kis föld többé nem része Angliának, mert elege van abból hogy mindenki pofázik, de magába nézni nem tud.

    A kormány erre úgy reagált, hogy a saját orvosaival beszámíthatatlannak ítéltette, majd széttúrták a földjét, rágalmazták , hogy animalsexel, majd a végén megzsarolták, hogy ha visszvonja a kikiáltványát, akkor olyan vezetői állást kap, amit ezért elvettek tőle, és gyerekeit is visszakapja a gyámügytől.

    Persze hősünk mindent, magnóra vett és lejátszott a legfelsőbb bíróságon, így happy end volt a vége, ami a valóságban soha nem történt volna így...

    Mindenesetre, a téma pont ezt boncolgatta :K

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Mcray

    senior tag

    válasz cilo9 #33 üzenetére

    Így van.

    Nálunk minden pofon után vittem haza anyumnak a levelet, hogy miért kaptam a fülest.

    Általában az volt a szankció, hogy

    1. Nem mehetek ki játszani a többiekkel
    2. Nem comodore-ozhatok
    3.Nem legózhatok
    4.Nem nézhetek Animéket( És most ne a Songokú féle szarokra tessék gondolni, mert azoktól felmegy az agyvizem olyan eszetlen, gyerekbutitó FOS)

    Általában ez a 4 dolog engem nagyon érzékenyen érintett, így viselkedni is megtanultam. :)

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Mcray

    senior tag

    Finest és God_vazzeg

    Egyikőtöknek sincs igaza. Olvassatok vissza az én példámra.

    Nem olyan dolgokért ütöttek meg, hogy pl. Cigizek( Amit amúgy nem teszek alapból), hanem hogy külön szépen megkértek és jelezték hogy ha nem fogadok szót kapok.

    Nem fogadtam, hát bumm a fejbe, és legközelebb már nem kekeckedtem.

    Itt az a legnagyobb baj, hogy a szülő vagy SOHA nem üti meg szegény szerencsétlen. drága, egyetlen, nehéz neki mert tini gyerekét, vagy agyba főbe veri amitől a gyerek AZT TANULJA MEG, hogy tök mindegy mit csinál, AKKOR IS SZÁJBA B*SSZÁK.

    Egyetlen dologról van szó. A következetességet nélkülöző erőszak ugyanolyan káros mint a babusgatás.

    Meg kell tanítani, hogy ha ügyes megjutalmazzák, ha nem NEM KAP SEMMIT, és ha TISZTELETLEN a felnőttel és visszapofázik, akkor CSATT. Ha a szülő vállalja hogy ezt végigcsinálja és a tanárnak megengedi, MERT MEG KELL ENGEDNIE, hogy azt utána ne lehessen meghurcolni, a legkezelhetetlenebb gyerek is megtanulja hol a helye a világban, és nem csak otthon lesz normális, de "vendégségben" sem öli meg a másik gyereket,mert Quake 3-ban nem engedte 15 Fraggel győzni, az uccsó kört...

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Mcray

    senior tag

    válasz BloodRay #43 üzenetére

    Én arra írtam hogy nincs igazuk, hogy nem jelentéktelen dolgokon kell fennakadni, és ütni hogy felrakta a lábát, cigizik stb. Ilyenkor simán meg kell kérdezni a szülőtől, hogy otthon ezt tanítják neki? "Gratulálok kedves szülő, ne lepődjön meg ha a gyerek első körben lezűllik majd eladja a házat a fejük felől, majd gyilkos lesz"

    Babacsillag! A ti tanáraitok is ügyesek voltak.

    Az ilyen anyuka meg bekaphatja, pontosan a fent említett elbutulást segíti, és a hülye még büszke rá, hogy szívozhat egy tanárral aki csak jót akart. Gratulálok a hülye nőnek, remélem a gyereke a fejére költözik

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Mcray

    senior tag

    válasz ReJim #49 üzenetére

    Te ez már egy önálló cikknek is jó lett volna :R :R

    Tisztelet a kivételnek??? Miért azzal mi van aki kidolgozza a szaros lelkét, hogy a szaros gyereke azzal nyekeregjen, hogy: "APÚÚÚÚ, a 8800 GT, az már SZAR, kell 9800 és abból is 4 darab karácsonyra"

    Erre a témára pont nem illik a tisztelet a kivételnek. A legtöbb szülő NEM TUDJA MEGOLDANI a gyereke megfelelő szintű lekötését, az meg elkallódik.

    Drog, Cigi, Ital, erőszak( pl lányok megerőszakolása ). És az már az én időmben is így volt úgy 8 éve...

    El sem merem képzelni mik mennek most...

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák