Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tytyty #28 üzenetére

    Miért te mégis mit művelsz egy számítógépházzal? Rugdosod csakúgy random vagy mi?
    Ha tudod, hogy sokat szállítod a házat eleve nem Elite 331-est kellett volna venned. Érdekes nekem tökéletesen működik a csavarmentesség (szintén 331-es elite). A másik oldalon nekem sem volt ilyen műanyag vacok, de mivel csak egy mobilrack meg egy író van a házban ezért a maradék két rögzítőt átraktam a másik oldalra. Nem rezonál a ház, stabilan tartja.
    Az meg hogy nem fér el a vinyótól a hosszú vga, háát. Ha tudod, hogy az összes 3,5"-os helyet ki fogod használni, akkor megint csak nem 10k HUF alatti házban kell gondolkodni. Egyébként a mai 1-2 terás vinyók korában nem tudom minek több hdd. Nekem egy darab 320 gigás van bent. Úgyhogy ha netalántán jönne egy überhosszú vga a házba, akkor csak elpakolom az útjából a vinyót, mondjuk leteszem a legalsó helyre és kész.
    Egy dologgal viszont egyetértek, hogy nagyon vékony lemezből van. De ha csak nem ülsz rá ( :F ), akkor nem fog összedőlni mint egy kártyavár.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz tytyty #64 üzenetére

    Igen, nem csak a te hsz-edre reagáltam, csak a tiédnél nyomtam a válasz gombra.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák