Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Parci #33 üzenetére

    ''Egyébként, ha nem haragszol, szeretnénk mindent úgy pontozni, ahogy mi azt tapasztaltuk a tesztek során, és nem úgy, ahogy te azt egy monitor másik oldaláról jónak látod.''
    Senki nem kért rá, hogy írd át a pontokat akár egyetlen tesztnél is. Csupán azt a kérdést merészeltem feltenni, hogy mi alapján pontoztok. Csak mert komolyan nem értem, és érdekel(t).

    ''Nem az a problémám, hogy most azt iirtad, amit, hanem az, hogy szinte nem is volt cikk, ahol ne siirtál volna azért, mert szerinted unfair egy pontozás.''

    1. Egyszer öt-hat 8/10-es tesztsorozat után leírtam, hogy ez a konstelláció azért vicces.
    2. Logitech cikknél rácsodálkoztam az alacsony pontszámra (amit olyan tulajdonságai miatt kapott a cucc, amit eleve a megvalósítás technológiája megszab.) Nem írtam ott se, hogy irgum-burgum mostmár aztán 10/10 legyen. Csak megjegyeztem, hogy szerintem ez a megitélés (pont) azért alacsony.

    Egyszerűen nem értem hogyan hozzátok ki ezeket a pontokat és amit nem értek az zavar. Ami a legjobban zavar, az meg az, hogy nem lehet akár építő jelleggel sem kritizálni a cikkeket, mert kirohanásba fog torkollani.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Aktív témák