Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomcs

    őstag

    válasz twollah #21 üzenetére

    ez csak reszben valasz ugyanis kicsit ONolnek is :]

    szal koszi a vodanetes cikksorozatot kb ugyanaz a tapasztalatom nekem is, nem jo de ennyi penzert hasznalhato megoldas hogy ne maradjak le a ''vilag esemenyeirol'' szoval tenyleg benne volt majdnem minden ami kellett

    kicsit lentebb mondta valaki hogy hasznos lenne nehany keszulekteszt, ezt a velemenyt en is osztom, csak azert vannak bizonyos ''nehezsegek'' gondolom en. biztos vannak bejaratott csatornak ''teszthardverek'' beszerzesere - (szinten csak gondolom en) es ezek nem feltetlen mukodnek mobiltelefonokra azt meg nem varhatjuk el hogy sajat penzen. az sem az igazi hogy mindenki irja le a tapasztalatait ugyanis mindenki ismeri azt a jelenseget hogy par ember az autoja fogyasztasarol dumal (vagy barmi mas) es aki kesobb beszel aze fogyaszt rendszerint kevesebbet.. sajnos ilyenek vagyunk, bizony meg en is eszreveszem neha magamon :(

    viszont azert leirom, en egy rxon t65-ot hasznalok, sikerult rajta vagy 6 gigat atszuszakolnom szoval jelentsuk ki, mukodik a dolog. sokszor kiakadt a telefon, sokszor kiakadt a windows tole, de azert ennyi penmzert mondom megkaptam amit vartam tole aztan bizom az osztondij erejeben meg a kabelnetben :]

    na akkor mostantol OFF

    gondolkodj mar el ember, scrollozd vegig a forumot, hany %ban all ez a te beszolasaidbol es mindezek hany %aban mondtal ertelmeset, es miert nem fert ez az egesz bele mondjuk 3 hozzaszolasba? tenyleg meg tudom szamolni egy kezemen hogy mikor mondtam en ilyet barkinek barmilyen forumon de nem latom hogy hol lennenk kevesebbek nelkuled. kisse ovodas szint ez nem gondolod? (nekem najki cipom van bebebeee) ha olyan helyzetben vagy hogy nem szorulsz ilyen vodanet-megoldasokra akkor mionek idejonni es marha buszken beirni a forumba hogy ''hu@@@meg ez most engem hotra nem erdekel'' vagy itt mindenki arra gerjed hogy ''ostag'' legyen? szvsz ezt az egesz minositesesdit meg kene szuntetni, akkor talan megszunnenek ezek a kamu hozzaszolasok amik tenyleg csak azert vannak hogy legyenek. ''A esztelen brutalitas aldozata leszek. Martirra valok.'' miert? csinaltal valamit amirol esetleg utolag belathatunk valamit?

  • tomcs

    őstag

    válasz pojakcs #23 üzenetére

    amugy megmondod egesz pontosan hol lax? nekem ez a vodnaet most azert van mert olcso es nem akarom szuleimet lehuzni, szal ez amig nem lesz valami normalis jovedelmem osztondij vagy diakmelo formajaban.

  • tomcs

    őstag

    válasz vally #27 üzenetére

    mit nem lehet erteni azon hogy ez egy ilyen osszefoglalo.. benne van a neveben is hogy ''zarszo''... hidd el vannak itt mas cikkek amik nekem ezerszer feleslegesebbek megse megyek haborogni hogy ''most miert irtok ilyet''

Aktív témák