Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k3muri

    csendes tag

    Ket honapja en is ilyen monitort nyuzok (vp201b) :)
    En foleg grafikai munkara hasznalom, ezert a szineket nagyon kritikus szemmel neztem.
    Velemeny:
    A tesztben irt foltos kep valo igaz, nekem is kb ennyire volt foltos, de tenyleg csak full screen feketenel zavaro, se filmnel, se photoshopnal, se jateknal nem zavaro.
    A vilagos szurke ami zavaro, kis lilas szinezetet kap, azt sehogy se tudtam javitani.
    A gradiensek majdnem tokeletesek, picit savosak, de mondjuk megszokhato.
    Enyem van sajnos 1db stuck pixel, ami feketen zolden vilagit.
    16ms: Jatekok abszolut jatszhatoak, nem tudom ez utanhuzasnak szamit-e de fordulusnal kicsit mosodik a kep, mintha kis motionblurt kapna, de hamar megszokhato (mondjuk ha hc cs gamer lennek, lehet zavarna..)
    Iszonyat tueles kep, minden pixel lathato
    tokeletes konvergencia, es sztm 1024, 1280, 1152 ben is jatszhatoak a jatekok..

    Osszegezve megvagyok elegedve a dologgal, tetszik, megha nem is tokeletes.
    Mivel en is napi 8-10 orat ulok a gep elott, es nincs kedvem 5 ev mulva megvakulni, mindenkepp megerte a cseret (2 crt volt eddig). Grafikai munkat kiveve mindenhova tokeletes sztm, de meg ott is megallja a helyet, bar a crt-k kepminoseget nem erte meg utol a tft technologia, legalabbis nem ebben az arsavban :D

    Ui: ti nem tapasztaltatok olyat hogy analog modban 75hz a frissites, mig dvi ben csak 60? vagy ez igy normalis?

    sm0ke

Új hozzászólás Aktív témák