Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mayol

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Már régóta fenem a fogamat egy jó kis 5.1-es hangrendszerre, van most is egy de ez elég gyengécske 10.000 Ft-ért vettem anno.
    Szóval lényeg a lényeg hogy nem vagyok egy nagy guru multimédiás téren, még azt is meg kellett ismerőstől kérdeznem hogy mi az az AC-3.
    Szóval arra jutottam hogy belevágok egy ilyen MC-AV2000 -es rendszerbe.
    Viszont annyi lenne a kérdésem hogy ehez milyen hangkártyát ajánlanátok max15- 20.000 Ft-ig. Csak hogy tiszta legyen hogy mi a gondom. Gondolom hogy rendesen ki lehessen használni a hangfalakat ahoz az AC-3 bemeneteket kellene használni. Ilyen elosztásba milyen hangkártya küldi ki? Az előző rendszeremmel jártam úgy hogy a hangkártyámon volt pl 1 db digitális kimenet, a mélynyomon pedig 2 db digitális bemenet 1 front és 1 rear, szóval eleve el volt ba...va:)
    No nem szépítem tovább a dolgot, az a kérdés hogy melyik hankártya tudja az AC-3-at, aminek a kimenetei olyan elosztásban vannak ahogy a hangrendszer bemenetei.
    Lehet hogy nagy marhaságot kérdezek, mindenesetre előre is köszi.
    Mayol

  • Mayol

    csendes tag

    Sziasztok!
    Válaszoljatok légyszives az előző kérdésemre ha tudtok.
    Mert ha kiderül hogy van olyan hangkártya ami passzol ehez a hangrendszerhez, és épkézláb árban van belevágnék. De így nem merek.
    Szóval mégy egyszer : gondolom a jó minőséghez, filmnézéshez, térhangzás stb az AC-3 bemeneteket kellene használni. Melyik az a hangkártya( nem felső kategóriás) ami ilyen elosztásban mint ahogy a bemenetek vannak ki tudja küldeni a hangot. Ha jól nézem szóval 5+1 kimenet. Vagy mileny lehetőségek lennének a hangkártyához való bekötéshez úgy hogy nem csak sima sztereót szeretnék.
    Köszi
    Sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák