Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rapid

    aktív tag

    válasz Foobar #40 üzenetére

    Érdekesség.

    Tegnapelőtt az Aliencomputersnél az MSI ''utóbbi időben instabil'', míg DFI ''az egyetlen amelyiknél nem sercegnek a kondik, minden más 754-es lapon igen'' tapasztalatot osztottak meg velem. Véleményem: ezek sorozatgyártott cuccok, lehet benne ilyen olyan apróbb hiba hívhatod hightec ufó nforce zeusnak is...
    A lényeg, hogy igazán egyik sem emelkedik ki a mezőnyből és ha van 28-32 ezer pénzed hallgathatsz a vallásodra vagy figyelsz az apróságokra.

    Ide csak annyit, hogy a szerintem is igen használható teszt alapján ilyen dolgokra ügylejünk, mint zalman plussz passzív vga hűtés nem fér el egymástól az MSI lapban (talán csak a connect3D ati radeon 9550 a kivétel (tudom ez gagyi játéknál, bár a topicjában van egy jópofa tuning) meg ehhez hasonlók. Én örülök mert igen jó lapokból válszthatunk és az árak sem igazán rosszak. Ja és az MSI lap ramirisnál és expertnél is megáll 30 alatt a DFI utóbbinál megáll 25-nél és ez biza bruttó. Szóval raktáros barátok elő!

  • TeeJay

    félisten

    válasz Foobar #67 üzenetére

    én nem tuningolok és cksa az számít hogy minden cucc legyen rajta meg megbízható legyen
    eddgi sok Asus lapunk volt és elégedett vagyok vele

    egyedül ez zavar hogy csúnyán alámér a CPU hőnek

    most egy nforce2 lapunk is van és kb 5fokkal mér többet a rendszer hőmérséklettől

    de amúgy nagyon kafa szerintem
    én aki egy stabil megbaízható gépre gyűjtök annak jó megoldás lesz azt hiszem

    még valaki tud valami jót szólni Asusról?

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák