Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cpt. Zsöci

    tag

    válasz Parci #3 üzenetére

    Előre leszögezem, hogy nekem is kifejezetten elegem van az olyan hozzászólásokkal, hogy ''Srácok b+ kimaradt az a cucc amit én használok/vennék, úgyhogy azonnal teszteljétek már le, úgysincs jobb dolgotok!''
    De.
    A jelenlegi felhozatallal kapcsolatban lenne 2 észrevételem:
    1. Szerintem, ha nincs lehetőség/idő viszonylag sok kütyü tesztelésére, akkor inkább több különböző márkát kéne bemutatni. Pl szerintem az Xclef MT300-as kifejezetten érdektelen volt, főleg az MT500-as mellett. Tudom, hogy nem ugyanabba a kategóriába tartoznak, de mégis. Biztos lett volna más gyártónál hasonló árban, valami érdekesebb.
    2. Tény hogy kimaradtak a közismertebb (Sony, Panasonic etc.) márkák a cikkből. Ami mondjuk nem lenne nagy baj, de ahogy visszanézegettem a régebbi írásokat észrevettem, hogy ezek valahogy kimaradgattak a tesztekből. Pedig szerintem sokakat érdeklik ezek a termékek is, mert egyrészt sok helyen/ könnyen beszerezhetőek, másrészt néha meglepően olcsó kütyükkel is meg tudnak jelenni (köszönhetően a cégek nevének és méretének) és érdekes lenne pl ezeket egy-egy tesztben látni.

    Nu, csak ennyi. :P
    Remélem az ''építő'' kategóriában tudtam maradni.

    ''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

  • pistooli

    csendes tag

    válasz Parci #3 üzenetére

    tavol alljon tolem, hogy szamon kerjek barmit is barkitol, de az Apple iPod az egyik legnepszerubb
    es legnagyobb szamban eladott lejatszo...

    udv - pistooli

Aktív témák