Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    Mivel prohardveres vagyok, így ne várjatok elfogulatlan véleményt. Ezért nem is jellemzem a cikket, csak annyit mondok: mindenki véleményét meghallgatjuk, ha az normális formában jelenik meg (ezek igen hasznosak a későbbi munka szempontjából), és FEL MERIK VÁLLALNI A SZEMÉLYÜKET! Ugyanis érdekes módon csak guest hozzászólások voltak.

    Nem kell félni, mi nem bántunk senkit, ha felvállalja a nevét. Akinek pedig még nick sincs, az előbb regisztráljon valamit, és utánna írjon. Egyébként köszönjük a véleményeket (bár a stílus...), levonjuk a megfelelő következtetéseket.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

  • andorpapa

    őstag

    válasz stinger #7 üzenetére

    Na látja mindenki, ez egy KORREKT hozzászólás volt, elveiddel egyetértek én is. Szeretem a tuningot, viszont ha veszek egy új videokártyát, akkor inkább az alapsebességet, a képességeket veszem figyelembe, a tuning csak utánna jön.

    Ja, és végre valaki, aki nem guest.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

  • andorpapa

    őstag

    Keopsz tényleg rendesen odatette magát a válasz ügyében.

    Csak 1 új gondolat merült fel bennem a sorokat olvasgatva: tényleg rohadt sok időt ölünk a dologba, pro-hardveresek, vagyis fanatikusok vagyunk, és igazán rosszul esik, mikor a szabadidőnk feláldozása árán készült írásainkat kompletten lefikázzák.

    Hogy csak magammal példálózzak: a prohardver kedvéért leszoktam egy csomó másik, nem PC-s vonatkozású oldal látogasáról, csak azért, hogy újabb és újabb hardverhírekkel tudjam ellátni a magyar PC-s társadalmat. És tudom, hogy ez JÓ. Feláldozom a szabadidőmet arra, hogy a külföldi oldalakat nem járó, esetleg még angolul sem tudó embereknek rendezetten, ok-okozati összefüggéseket feltáró módon híreket gyűjtsek.

    A 14-17 éves korosztályt pedig kéretik nem fikázni, ugyanis jópár hardveres tanyázik ebben az életkorban, akiknek már elegük van abból, hogy csupán kor alapján ítélik meg őket. Többek között ilyen vagyok én is (bár ilyen tekintetben magam vagyok a prohardveresek között).

    Amire pedig már felhívtam a figyelmet. REGISZTRÁCIÓ! Emberek! Ha egyszer 10 percet el tudtok tölteni azzal, hogy írjátok a hozzászólást, akkor tényleg olyan rohadt nehéz 1 perc alatt saját nicket szerezni? Vagy nem vállaljátok fel a véleményeteket? De az is lehet, hogy új látogatók vagytok, akik nem ismerik a prohardver.hu szellemiségét, stílusát, légkörét. Ugyanis pont az a a jó itt, hogy nem öltönyszagú a rendszer, kötetlen, laza, de szakmai, azaz tipikusan PROHARDVERES!

    Valamint, ha tényleg olyan szar site lenne ez, akkor az Index már régen dobott volna minket. Ám nem tette meg, ugyanis látogatottsági szint rendben, pozitív visszajelzések rendben. Az egyetlen hiba a ''fikázó guest áradat''. Ezen közösen is lehetne változtatni.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák