Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • freya

    aktív tag

    válasz erdoke #50 üzenetére

    Sajnálom, ha nektek az alkalmazás fogalma 8-10 GB-os fájlok másolgatásában merül ki.

    A hozzászólásomban egy ennél sokkal szofisztikáltabb alkalmazás fogalomra gondoltam, pl.: Photoshop, mint alkalmazás, ha így már jobban érthető.

    Tehát, amikor alkalmazás tesztek hiányát írom, akkor pontosan olyan programokra gondolok, amiket a célközönség nagyrésze használ - egyformán a cikkolvasók és a Raptor vásárlók célközönsége.

    Remélem így már érthető, és az ilyen valós alkalmazás tesztekben bizony a RAID 0 szinte semmit nem számít (tipikus alkalmazások és tesztprogramok: irodai felhasználás, content creation, játékok, fordítás és talán render - ezek nem az ''én'' alkalmazásaim hanem ezek fedik le 99%-ig a célközönséget, amiről beszélek).

  • KennyOMG

    csendes tag

    válasz erdoke #50 üzenetére

    Szia Erdoke!

    Mar a regi Raptor topicban is kerdeztem, de most megegyszer, csak a moka kedeert (ott senki nem valaszolt): en pontosan ilyen 8-10-15 gigas file-okkal dolgoznek rajtuk, ehhez jelenleg (tobbe-kevesbe) 2db Raptorra van keretem. Sebesseg szempontjkabol mi lenne a legidealisabb megoldasa a dolgonak? 1 Raptor + egy mezei 7.2-es, 1 Raptor + 7.2-es strip, 2 Raptor, Raptor strip + 7.2-es, Raptor strip + Raptor, Raptor strip + Raptor strip (LOL), stb stb stb. A filemuveletek cirka forras-temp-temp-vegeredmeny szinten mozognak, mindig masolas vanik.(plusz melyikre lenne ertelme rendszert tenni?) Kofi elore is :DDD

    [Szerkesztve]

Aktív témák