Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • drpele

    senior tag

    válasz duke #31 üzenetére

    Mitol menenek tonkre ? Ezek nem mobiltelefon akuk,hanem normalis akuk ezeknek nem csokkentik mestersegesen az elettartamukat,akarhanyszor ratolthetsz semmi maradando karosodas nem lesz.
    Ugye ezt magad sem hiszed el? :F

    Olvass bele ebbe a topicba, ugyanilyen NiMh akksik vannak általában az egerekben...
    [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=19385&arc=f[/L]

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

  • drpele

    senior tag

    válasz duke #39 üzenetére

    A topic eleje valóban hülyeség van, de ha jobban beleolvastál akkor találhattál benne egy lx.hu-ra mutató linket ahol egy akku fejlesztőmérnök írásait is lehet olvasni.

    Persze, ''normális'' Li-ion és Li-polimer akkukra nem vonatkozik, de a Ni-Cd és Ni-Mh akksikra hatványozottan! Az utóbbi egy fokkal jobb, de rátölteni erre sem ajánlott, ha hosszan akarod használni.

    10 ezer forintos ceruza-akku? Én 4 db-ot tudok venni 2000 Ft környékén, nem 10-ért...

    Reménytelen vagy, én itt fejeztem be a témát.

    [Szerkesztve]

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

Aktív témák